Mało FPS podczas gry

Siemka.

 

Mam pytanie bo sam juz nie wiem co mam zrobic. Odrazu przedstawie mój system na lapku zdjęcie na dole. Kupiłem go 2014 (jakoś na początku) z wgranym windowsem 8. Po 4 miesiącach nie mogłem wytrzymac i przerobiłem go na windowsa 7. Moim zdaniem jest dobry w kwesti gier ale na przykład w CS GO moje fps na meczach turniejowych skaczą od 50 do 90. Jest na to jakaś rada? Może nie wgrałem czegoś przy instalacji win7 albo jakieś aktualizacje karty? Ja się nie znam :slight_smile:

post-275121-0-74071600-1425314131_thumb.

Co to za laptop? Podejrzewam, że karta graficzna jest badziewna, stąd mało FPS-ów. Jak temperatury pdoczas gry?

podaj model lapka i daj screen z programu hwmonitor

TOSHIBA SATELLITE L50 - A - 19N

procek ci się powoli piecze, nie włączaj żadnej gry puki nie wyczyścisz laptopa w środku

Chodzi ci o formata? Czy czyszczenie lapka pod plastikami?

nie o kurz albo raczej o grubą warstwę kurzu w wewnątrz obudowy

aha. Czyli trzeba bedzie go rozkrecic i dokładnie wyczyścic jeśli się nie myle? I czy to da jakiś konkretny efekt ?

To screen w stresie czy w pulpicie?

stanowczo tak

Screen karty z pulpitu a reszta z HWMonitor

Masakra. Kup sobie puszkę sprężonego powietrza (do nabycia w sklepach komputerowych oraz niektórych stacjach benzynowych), poczytaj jak rozkręcić Twój model laptopa i go przedmuchaj. Temperatury powinny znacząco spaść.

wielkie dzięki. Jutro biorę się za czyszczenie.