Mało FPS przy optymalnym PC

(Odd19955) #1

Witam tak jak w temacie.

(lordjahu) #2

Wymień zasilacz.

(CrisPL) #3

Po pierwsze nie wiatrak tylko wentylator, po drugie mówisz, że zasilacz nie ma chłodzenia to czego ty się jeszcze pytasz?

(Odyniec_Stary) #4

I w co Ty grasz przy takiej karcie graficznej, w pasjansa? 

(Odd19955) #5

Jak dasz mi kase to kupię lepsza ale Bf3 chodzi na niej na średnich a mi wystarcza Cs:Go Poza tym post nie związany z tematem. 

(JNJN) #6

A będziesz modernizował kompa?

CPU grzałka, tak więc musi mieć dobre chłodzenia i ma TDP 125 W, czyli lubi dużo zjeść?

Karta grafiki do gier bardzo słaba?

(neXt___) #7

Jesteś pewien, że znajomy ma dokładnie tę samą kartę graficzną? GT 610 to żenująco słaba karta, nie chce mi się wierzyć, aby nawet na minimalnych detalach wyrobiła stałe 15 FPS-ów i to w niskiej rozdzielczości, a co dopiero na średnich.

(Odyniec_Stary) #8

Rozdzielczość 640x480? Na tej karcie 40 FPS nie uzyskasz na średnich detalach i w normalnej rozdzielczości.

(Odd19955) #9

Odyniec_Stary

(Odyniec_Stary) #10

Filmiki z YT mają niewiele wspólnego z rzeczywistością, więc potwierdzenia swoich bzdurek szukaj gdzie indziej.

(CrisPL) #11

@JustArus

Śmieszysz to ty nas. Skoro wiesz lepiej to zaciągaj porady w tych sprawach wróżki, a nie tutaj na forum.

Ta karta nie ma szans na płynną rozgrywkę, a te filmiki są stworzone na niebo lepszym sprzęcie i takimi tylko nabijają sobie wyświetlenia.