Mało FPS przy optymalnym PC

Witam tak jak w temacie.

Wymień zasilacz.

Po pierwsze nie wiatrak tylko wentylator, po drugie mówisz, że zasilacz nie ma chłodzenia to czego ty się jeszcze pytasz?

I w co Ty grasz przy takiej karcie graficznej, w pasjansa? 

Jak dasz mi kase to kupię lepsza ale Bf3 chodzi na niej na średnich a mi wystarcza Cs:Go Poza tym post nie związany z tematem. 

A będziesz modernizował kompa?

 

CPU grzałka, tak więc musi mieć dobre chłodzenia i ma TDP 125 W, czyli lubi dużo zjeść?

 

Karta grafiki do gier bardzo słaba?

Jesteś pewien, że znajomy ma dokładnie tę samą kartę graficzną? GT 610 to żenująco słaba karta, nie chce mi się wierzyć, aby nawet na minimalnych detalach wyrobiła stałe 15 FPS-ów i to w niskiej rozdzielczości, a co dopiero na średnich.

Rozdzielczość 640x480? Na tej karcie 40 FPS nie uzyskasz na średnich detalach i w normalnej rozdzielczości.

Odyniec_Stary

Filmiki z YT mają niewiele wspólnego z rzeczywistością, więc potwierdzenia swoich bzdurek szukaj gdzie indziej.

@JustArus

 

Śmieszysz to ty nas. Skoro wiesz lepiej to zaciągaj porady w tych sprawach wróżki, a nie tutaj na forum.

Ta karta nie ma szans na płynną rozgrywkę, a te filmiki są stworzone na niebo lepszym sprzęcie i takimi tylko nabijają sobie wyświetlenia.