Malo fps w GTA IV ! POMOCY

Witam potrzebuje pomocy z gta IV moj komp to: karta graf:ati asus ah3650 silent (512mb) procek:AMD athlon 64 2.8Ghz i 2gb ramu. Gdy kupilem sobie karte graficzna czyli ta ati (specjalnie zeby pograc w gta) spodziewalem sie ze bede mial ponad 25fps a tu niespodzianka mam szalone 12fps w porywach do 13:D i przy tylu fps nie da sie grac macie jakies porady zeby jakos grac w to GTA ? Chyba mam lekko za slabego procka i to powoduje taki spadek fps?Bo karta wydaje mi sie dobra Prawie najlepsza pod AGP prosze o pomoc.

ps: mam jeszcze commandline w ktorym jest -novblank -framelimit 0 -fullspecaudio -norestrictions

Fotka : http://img38.imageshack.us/img38/4199/beztytuurwa.png

zmniejsz rozdzielczość i liczbę detali :roll:

Kupowanie karty Ati po grę z którą ona ma same problemy? omg… A tak to wyłącz Vsync a klatki powinny wzrosnąć.

Trzeba było napisać na forum i spytać się o opiniach na temat tej karty i GTA 4, prawda jest taka, że żeby pograć komfortowo w GTA 4 musisz mieć naprawdę dobry sprzęt…

Problemem jest

Niedawno był tutaj temat, że gościu miał problemy z GTA IV na GTX 295 (karta kosztuje ~1500 - 2000zł). Zgadzam się z kolegą powyżej.

Możesz poprawić wydajność korzystając z CCleanera, po prostu czyszcząc komputer.

Polecam jeszcze dokładnie przeczyścić komputer w środku.

A tak szczerze mówiąc, Twoja wymiana była bezsensu, ponieważ od razu trzeba było uzbierać 1500zł do nowego kompa i uciągnąłbyś na najniższych detalach w tych 25FPS :wink:

ogarnietyy , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

AMD athlon 64 2.8Ghz jest zdecydowanie za słaby do GTA IV. Karta ujdzie bo ona jest chyba podobna wydajnościowo do GF8600 na której kumpel smigał na low i mial 30+ fps z tym, że proc c2d 2.66Ghz

oczywiście wszystko na minimum masz ustawione?

w folderze głównym gry stwórz piki commandline.txt (dokument tekstowy) i napisz w nim:

-windowed

-width 640

-height 480

wtedy gra bedezie w 640x480 i nie będzie się cięło

Masz za słaby procesor.Zapewne pamięci na DDR1 i karta na AGP zmniejsz rozdzielczość na 640x480 i detale na low

Dzieki ctr juz mnie sie tnie :smiley: