Mało FPS

Witam. Macie jakiś sposób aby zwiększyć ilość FPS-ów ?

P.S. Próbowałem już z programem Game Booster 3 i zwiększa mi tylko na niektórych grach o 1-2 fps-y , mam też najnowsze sterowniki.

Aby zwiększyćFPS w grach najlepiej jest zainwestować w sprzęt. Niestety programowo mało można zrobić. Czasami wystarczy dokupienie ramy, a czasami wymiana procesora, a nawet karty graficznej. Wbrew pozorom często nie są to duże koszta, jeśli chodzi o starszy sprzęt.

Najlepiej napisz jakie masz podzespoły i w jakich grach chciałbyś zwiększyć wydajność.

Sprzęt nie jest stary no jest to laptop procesor 2,1 ghz Ram 4gb Karta Graficzna Nvidia GEFORCE. W fifie 12 chciałbym zwiększyć chociaż przyznam że da się jakoś grać ,gorzej jest z Bus-Simulator 2012, tam ciągle się ścina i nie da się grać . P.S. Laptop kupiony 1,5 roku temu ,był już formatowany jakieś 4 miesiące temu i jest firmy COMPAQ

Jakiej ramy ??

:stuck_out_tongue:

Bardzo szczegółowe dane, na podstawie których można cokolwiek powiedzieć, tak czy siak na pewno ten laptop nie nadaje się zbytnio do grania w najnowsze gry o wysokich wymaganiach.

Ależ tyś żartowniś jest :smiley: Każdy kto tu jest domyślił się że chodzi o Pamięć RAM xD Więc się go nie czepiaj. Dokładniejsze dane: Windows 7 Home Edition Service Pack 1 2009 Laptop Compaq Presario CQ61 Notebook PC Procesor Pentium ® Dual-Core CPU T4300 @ 2.10 Ghz Pamięć Ram 4 GB, A o karcie wiem tylko tyle że NVIDIA GEFORCE. A może byście mi polecili co dokupić a co zostawić ,aby gry działały :slight_smile:

Grać na laptopie ? Jak chcesz wymagające gry to kup stacjonarkę :wink:

No nie wiem, czy mi się opłaca, ponieważ gdy kupiłem laptopa wszystko działało poprawnie

Jak to jakiej :-x

Na kanapeczkę :smiley: Jak się posmaruje kromeczkę i się spałaszuje od razu lepiej się myśli i wiadomo co trzeba z komputerkiem zrobić :smiley:

Niestety wydajność laptopów w kwestii gier bardzo szybko spada… Może gdybyś zmienił system na XP byłoby więcej zasobów na gry… ale niewiele więcej. Stacjonarka to jednak lepsza inwestycja, bo tam wymieniasz podzespoły stopniowo, a nie, jak w przypadku laptopów - cały sprzęt.

No dobra mam komputer dość stary chciałbym kupić pamięć ram i nową kartę graficzną i wgl. te szmery bajery nie wiem co się bardziej opłaca nowy komp czy wymiana ?

jakie szmery bajery i co to jest wgl? “W ogóle” czy jakaś “część”? Bo “garta graficzna i wgl”.

Kuźwa, nie rozumiem tego zdania.

mateusz2012 , zależy jaki masz aktualnie sprzęt :slight_smile: wtedy bardziej prawdopodobne, że ktoś ci pomoże.

Podałem już wam sprzęt! A co do tych “szmerów bajerów” to chodzi mi o wszystkie najpotrzebniejsze części :slight_smile: I takie żeby gry chodziły na najwyższych ustawieniach