Mało miejsca na pliki tymczasowe dysk C

Witam, nie mogę nagrać filmów na płytę dvd w Nero. wciąż wyskakuje komunikat, że za mało jest miejsca na pliki tymczasowe na dysku C. mam Viste, pojemność tego dysku wynosi u mnie 15GB. oczyszczałam dysk i mam wolne prawie 4GB, potrzebuję jeszcze około 600MB. zaznaczam, że wszystkie filmy, obrazy, dokumenty itp. mam na D.

przeglądnęłam już wiele wątków inadal nic nie znalazłam, co by mi pomogło rozwiązać mój problem. proszę o jakieś instrukcje, bo nie bardzo się znam na tym :frowning:

Zmień w Nero miejsce przechowywania TEMP-ów przez ten program, tam gdzie masz miejsce.

:frowning: nie bardzo wiem gdzie i jak to zrobić :confused:

Dodane 07.12.2009 (Pn) 22:40

ok, już do tego doszłam. dziękuje bardzo za cenną radę. :smiley:

Dodane 07.12.2009 (Pn) 23:12

a jednak nie to zmieniłam co trzeba :confused:

help me, proszę :frowning: nie wiem gdzie to jest

:confused:

Dodane 07.12.2009 (Pn) 23:42

weszłam w Nero Burning ROM:

Plik -> opcje -> Pamięć tymczasowa.

zmieniłam lokalizacje z dysku C na D (tu mam jakieś 20GB wolnego miejsca) i nadal wyskakuje ten sam komunikat - że za mało miejsca w C:\Users\Magda\AppData\Local\Temp

i co teraz?

no to zmienimy lokalizację twojego katalogu temp :slight_smile:

podaję opis dla Win XP bo tylko taki mam pod ręką, ale jeśli dobrze pamiętam to w Viście niewiele się to różni

na dysku D utwórz katalog Temp

kliknij prawym myszki na Mój komputer, Właściwości, Zaawansowane, Zmienne środowiskowe

powinien być wpis dla TEMP i wskazywać na katalog C:\Users\Magda\AppData\Local\Temp

zmień to na d:\Temp

zrestartuj komputer, gotowe :slight_smile: