Mało pamięci wirtualnej ?!

Komputer woła o pamięć wirtualną mimo że jest dobrze ustawiona.

Używam programu CachemanXP i może to jego wina (nie wiem czy dobrze ustawiony)

Logi do sprawdzenia:

Dodam jeszcze raport o błedzie z gry:

tzn. jaka wartość min i max?

W trybie awaryjnym usuń ręcznie plik:

Usuń wpisy HJT.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Użyj narzędzia FixWareOut.

Czy sam ustawiałeś te przekierowania? Jeśli nie to edytuj plik hosts:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 470#636470

Po wykonaniu pokaż nowy log z HijackThis, SilentRunners oraz zawartość pliku c:\fixwareout\report.txt

Wirtualną pamięć mam ustawioną tak:

pamiectq0.th.jpg

To mam zrobione i wszystko się powywalało niepotrzebne :slight_smile:

Użyłem też programu FixWareOut i tu z raportu wnioskuje ze plik C:\WINDOWS\System32\kdcgd.exe został usunięty.

Natomiast co do tego:

Tego nie wykonałem bo podejrzewam że chodzi o logowanie do systemu i tu dodatkowo dodam że używam programu StyleXP w którym mam zmieniony wygląd windowsa i logowanie do systemu (bootscreen) jeśli to dobrze zrozumiałem, jeśli się myle to prosze mnie poprawić :stuck_out_tongue:

Jeszcze została sprawa HOSTA a mianowicie plik HOSTS u mnie jest dość często edytowany (do połączenia z serwerem jest taki wymóg) więc nic nie bede w nim niczego zmieniał (program FixWareOut mi go wyczyścił ale sobie poradze) :slight_smile:

Problem pewnie rozwiąże albo już jest rozwiązany (nie sprawdzalem- malo czasu, chociaż jakieś wskazówki do ustawienia pamięci wirtualnej mile widziane) wiec z logami się może powstrzymam bo wydaje mi się że wszystko jest w porządku.

DZIĘKI ZA POMOC :mrgreen:

Pozdrowienia ! ! !

Dlaczego nie wykonałeś instrukcji adam9870?Daj nowe logi.

Nie dałem ponieważ instrukcja wpisu:

Pewnie zmieni mi ustawienia które sam wprowadziłem programem StyleXP, napisałem że go używałem wcześniej.

A skoro prosicie o logi to je dam:

HJT:

SR:

Złączono Posta : 25.02.2007 (Nie) 19:02

Nie dałem ponieważ instrukcja wpisu:

Pewnie zmieni mi ustawienia które sam wprowadziłem programem StyleXP, napisałem że go używałem wcześniej.

A skoro prosicie o logi to je dam:

HJT:

SR:

Już jest Ok