Malo wydajna 7600GS

Siema! mam taki porblem z karta graficzna Galaxy 7600GS chlodzenie ZALMAN.Zainstalowalem wszystkie najnowsze sterowniki do plyty glownej i karty graficznej gram w cod2 po wejsciu na serwa mam 180 fps a po 3 min juz max 90 i niema wiecej w gothic 3 tnie si ejak nie wiem.Nie wiem co robic… moj komp to P4 3.01 pl.glowna gigabyte 865PE 1gb ram 450 zasilacz Chiftec

sprawdz czy karta graficzna sie nie przegrzewa sprawdz również temperatury innych podzespołów.Poweidz mi czy wczesniej tez sie tak działo ??

Nie wiem czemu ale jak sprawdzam programem nTune wydajnosc to piszeGPU core 500 a GPU memory 725 a w sklepie facet gadal ze ma 700 na 1400. Temperatura karty 49stopni innych podzespolow nie wiem jak sprawdzic.

wiec masz 500/1450…

a to co gadają w sklepach często między bajki trzeba włożyć.

700 na GPU w standardzie nie ma w 7600GS :wink:

masz jakiś przewiew w obudowie? spróbuj założyć jakiś wiatrak nadmuchujące świeże powietrze na wentylator karty.

wyłącz synchronizację pionową a przyrost fpsów gwarantowany :smiley:

yhyy niebardzo rozumiem jesli moglbys mi wytlumaczyc jak to zrobic sprubojemy :slight_smile:

Złączono Posta : 26.05.2007 (Sob) 10:32

Juz wiem wczym problem slabej wydajnosci :slight_smile: Problem rozwiazany :smiley: poprostu przeczyscilem wentylator od procka i teraz wszystko smiga jak powinno :slight_smile: a temperatura procka waha sie od 69 do 75 :confused: chyba trzeba zmienic chlodzenie do procka. A teraz 2 sprawa mam problem bo zamowilem GT karte a dostalem GS i mam mozliwosc wymiany na GT mam do was pytanie czy GT jest lepsza od GS ?? bo mi powiedziano ze wtej seri 7600 GS jest najlepsza seria czy to prawda i czy GT bedzie lepsza? Pozdro!