Malo wydajna 7600GS

(Ldr18) #1

Siema! mam taki porblem z karta graficzna Galaxy 7600GS chlodzenie ZALMAN.Zainstalowalem wszystkie najnowsze sterowniki do plyty glownej i karty graficznej gram w cod2 po wejsciu na serwa mam 180 fps a po 3 min juz max 90 i niema wiecej w gothic 3 tnie si ejak nie wiem.Nie wiem co robic... moj komp to P4 3.01 pl.glowna gigabyte 865PE 1gb ram 450 zasilacz Chiftec

(Members92) #2

sprawdz czy karta graficzna sie nie przegrzewa sprawdz również temperatury innych podzespołów.Poweidz mi czy wczesniej tez sie tak działo ??

(Ldr18) #3

Nie wiem czemu ale jak sprawdzam programem nTune wydajnosc to piszeGPU core 500 a GPU memory 725 a w sklepie facet gadal ze ma 700 na 1400. Temperatura karty 49stopni innych podzespolow nie wiem jak sprawdzic.

(Jinx83) #4

wiec masz 500/1450...

a to co gadają w sklepach często między bajki trzeba włożyć.

700 na GPU w standardzie nie ma w 7600GS :wink:

(piotrekplay) #5

masz jakiś przewiew w obudowie? spróbuj założyć jakiś wiatrak nadmuchujące świeże powietrze na wentylator karty.

(Tezarrus) #6

wyłącz synchronizację pionową a przyrost fpsów gwarantowany :smiley:

(Ldr18) #7

yhyy niebardzo rozumiem jesli moglbys mi wytlumaczyc jak to zrobic sprubojemy :slight_smile:

Złączono Posta : 26.05.2007 (Sob) 10:32

Juz wiem wczym problem slabej wydajnosci :slight_smile: Problem rozwiazany :smiley: poprostu przeczyscilem wentylator od procka i teraz wszystko smiga jak powinno :slight_smile: a temperatura procka waha sie od 69 do 75 :confused: chyba trzeba zmienic chlodzenie do procka. A teraz 2 sprawa mam problem bo zamowilem GT karte a dostalem GS i mam mozliwosc wymiany na GT mam do was pytanie czy GT jest lepsza od GS ?? bo mi powiedziano ze wtej seri 7600 GS jest najlepsza seria czy to prawda i czy GT bedzie lepsza? Pozdro!