Malwarebytes: IP-Ochrona: Znaleziono Infekcje. Włamanie?

Witam! Ostatnio korzystam z Routera, zabezpieczonego silnym hasłem [kombinacją liter, cyfer, średników, i w ogóle]. Hasło ma 34 znaki. Z tym że tylko ten komputer łączy się z routerem i mój Notebook. Miesiąc później MBAM zaczął świrować albo mówi prawdę. Mam na komputerze ważne dane, boję się że to jest włamanie. Zmiana hasła na jeszcze bardziej inne nie pomogła. Nie jest to IP mojego Notebooka. O to Screen:

malwarebytesipochrona.png

Proszę o pomoc!

Witam czy komunikat pojawia się często. Spróbuj wyłączyć pierwszy program od lewej strony Jeżeli nie pobierasz nim żadnych danych wyłącz go (mam na myśli program uTorrent) POZDRAWIAM

to zablokowany adres jakieś strony internetowej sprawdź jakiej bo Malwarebytes często blokuje bezpieczne strony i jak go używałem to musiałem wyłączyć tą funkcje gdyż zablokowała mi kilka stron które dość często przeglądam

Lalala, od razu pojawia się przy starcie. Nawet nie zdąrze odpalić przeglądarki. Od razu krzyczy…

Dodane 04.06.2011 (So) 10:50

Mam Kaspersky PURE, kupionego.

a sprawdziłeś co to za adres ?

Jeśli masz w pełni uruchomiony Kaspersky Pure (jest wyposażony w kompletną ochronę komputera), to Malwarebytes jest Ci zupełnie niepotrzebny! Odinstaluj go, bo tylko wprowadza bałagan.

Wyłącz też Zaporę systemową oraz Windows Defender’a, jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś.

O żadnym “włamaniu” nie może tu być mowy, chociaż, rzecz jasna, profilaktycznie możesz zmienić nazwę i hasło na wejściu do strony regulacyjnej routera.

Przy okazji: widzę na obrazku Advanced System Care i TuneUp. Zdecyduj się raczej na jeden z nich. I jeszcze jakaś “tarczka”. Nie wiem co to jest? Jeśli to znowu jakaś “ochrona”, to mocno z nią przesadzasz.