Maly (a moze duzy) problem

Witam. Mam mały problem… Ostatnio mój brat ściągnął jakiś plik do gry internetowej (Tibii)… Kiedy go uruchomił, plik zniknął i na pierwszy rzut oka nic sie nie zmieniło… Myślę, że to było coś w rodzaju keylogera… Teraz jednak, kiedy probuje włączyć menedżera zadań, włącza mi sie kalkulator… :confused: Czy ktoś ma pomysł co mogło sie stać i jak to naprawić? Przypuszczam, że w jakimś pliku zmieniła sie jakaś ścieżka i zamiast menadżera wchodzi do kalkulatora… :confused: Tylko gdzie… Proszę o pomoc, bo strasznie mnie to denerwuje, a chciałbym obejść się bez formatowania…

jesli twoj brat gra w Tibie to masz duzy problem! !!

No to swoja droga… Ciagle probuje go odciagnac ale on ciagle wraca i co najlepsze za kazdym razem zaczyna od nowa…^^ MNoze w koncu mu sie znudzi… ale teraz mam problem z tym kalkulatorem… :stuck_out_tongue:

ja mam ten sam problem z bratem ale watpie zeby mu sie to znudzilo…

najprawdopodobnie cos ci pozmienialo jakis wpis w rejestrze najlepiej poszukaj na google

Jakiego masz antywirusa ?

Wrzuć logi z hijack this i silent runners http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Mam Nortona 2006 ale nic nie znalazl… Przeskanowalem tez kompa przez mks skanera, ktory wykryl mi jakies 3 pliki… usunalem ale nic :confused: No sprobuje z tym logiem…

Start >> Uruchom >> regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\Image File Execution Options

naciśnij + przy Image File Execution Options i odszukaj taskmgr.exe

jeśli tam będzie klik na niego i po prawej wartość o nazwie Debugger jeśli będzie miał ścieżkę do calc.exe to go usuń

:slight_smile:

POMOGŁO! !!