Mały kłopot z systemowymi grami w Windows 7

Witam Was. Jestem nowym użytkownikiem tego forum, a więc to jest mój pierwszy wątek. Jak już wiecie Windows 7 istnieje już od kilku ładnych tygodni ( chodzi o wersję finalną ). Piękny interfejs, super gadżety, lepsze zarządzanie folderami, nowe opcje itd. Właściwie prawie wszystko jest nowe w Siódemce bądź ulepszone. Ale mi chodzi głównie o gry systemowe. Jak już wiecie gry wcale się nie zmieniły, są jakby przeniesione z Visty i dodane 3 nowe ( i żeby z nich korzystać, trzeba mieć internet ), ale 1 została usunięta. I wiecie już jaka: InkBall. Naprawdę szkoda, że jej nie ma, chyba dla większość użytkowników to ulubiona gra. Chciałbym ją mieć w Windows Seven. Przeglądałem strony i ta gra jest dostępna, ale po angielsku. Język ten mi trochę przeszkadza i nawet w graniu, więc chciałbym ją po polsku. Moglibyście mi pomóc w znalezieniu tej gry po polsku? Albo chociaż jakieś spolszczenie ( które oczywiście dobrze działa ) do tej gry? Zależy mi trochę na tym, ponieważ grałem w tą grę godzinami i miałem nadzieje, że będzie w Siódemce, ale niestety - porażka.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. :slight_smile:

poproś kogoś kto ma polską Vistę aby Ci zgrał tą gierkę (powinna być chyba w " C:\Program Files\Microsoft Games")

ja bym to zrobił ale wykasowałem Vistę kilka dni temu

Właśnie zanim zadałem ten wątek zrobiłem dokładnie to samo, jednak kiedy kolega próbował wysłać folder z plikiem, niestety nie udało się. W ogóle nie udało mu się wysłać, ani gdzieś wgrać. Ale dzięki za odpowiedź. Czemu skasowałeś Vistę?