Mały modding dysku twardego

(Adam Grela) #1

Chciałbym wymienić górką blaszkę która zasłanie talerze na plexiglas . Jak to zrobić by nie uszkodzić dysku ?

(Piotrek_20) #2

Nie da się wymienić górnej blaszki bo w środku dysku jest próżnia i nie ma tam powietrza.

(Keymen3) #3

Musisz poczekac, aż jakieś firmy na to wpadną!No i jak już wpadną to trochę za to zapłacic!Z dyskiem nawet nie próbuj, bo go uszkodzisz :slight_smile:

(Adalbert) #4

No chyba tam próżni nie ma, ale czyste powietrze jak najbardziej.

(Michalheo) #5

Daruj sobie takie zabawy, co prawda widziałem maniaków którzy odpalali dyski bez obudowy ale jest to głupi pomysł. Wystarczy że malutka drobinka brudu znajdzie się na talerzu i robi się nieciekawie..

(Keymen3) #6

Oj różne rzeczy już ludzie z dyskami robili http://pl.youtube.com/watch?v=xHwwsInKJ1M :stuck_out_tongue:

(Adam Grela) #7

tylko ja się pytałem JAK to zrobić by nie uszkodzić dysku . Wiem że to duże zagrożenie dla niego . Chciałem wiedzieć jak wyczyścić pexię i jak zrobić by dysk nie ubrudził się w środku co spowoduje zniszczenie .

(Emilmlo) #8

Nie do zrobienia w domowych warunkach to jest.

(Adalbert) #9

W przypadku braku sterylnego pomieszczenia, a taki raczej nie jest Twój pokój :slight_smile: to możesz się pożegnać ze wspaniałym planem "małego" moddingu hdd.

(Jakub Hummer) #10

Jeżeli chcesz cos takiego zrobić z dyskiem na którym masz system to tego bym nie robił.Jednak ja kupiłem sobie 40GB.Najlepszy Maxtor bo kołnierz wychodzi ponad talerze.I zamontowałem sobie plexi.Oczywiście dysk tylko do przetrzymywania muzyki.Wygląda super z diodami czerwonymi.Teraz zostało mi tylko umieścić go w najwyższej zatoce w obudowie(tam gdzie cd) i wyciąć okienki w górnej pokrywie obudowy.