Mały problem z excellem

Witam,

Cos mi sie poroilo z excellem a mianowicie zawszze bylo tak ze kazdy plik otwieral sie w innym oknie, teraz wszsytko w tym samym:/ a to niewygodn za bardzo. Mozna to jakos przywrocic do stanu poprzedniego?

==============================

proszę poprawić błędy

monczkin

Nie bardzo rozumiem :?

Jak to - kilka plików w jednym oknie ??

Jak to wygląda? Daj może screena z tego ewenementu? :wink:

do sdar: Chodzi raczej o zakładki

Nie rozumiem. Zakładki są dużo wygodniejsze od okien.

Pogrzeb w opcjach.

PS.- Używam OOo więc nie wiem ale może instalowałeś jakieś update’y?

W zakładkach otwierają się arkusze tego samego pliku. Różne pliki otwierają się w oddzielnych oknach (przełączanie widoku w menu “Okno”). Dlatego tez chciałem zobaczyć na screenie o co dokładnie chodzi :wink:

chodzi mi o to ze jak np otworzycie sobie jakies 2 dokumenty w wordzie to na pasku na dole macie 2 osobne okienka (jak na zdjęciu)

12hj1.jpg

a jak otworze 2 arkusze w excellu to na pasku mam jedno okno otwarte. Teraz mam do zrobienia jedno zestawienie z 5 różnych plików czyli duzo kopiuj wklej z jednego do wspolnego itp.

Chodzi Ci o grupowanie przycisków programów na pasku zadań?

“Odptaszkuj” więc opcję “Grupuj podobne przyciski paska zadań” którą znajdziesz klikając PPM na dolnym pasku zadań i wybierając “Właściwości”

pracuje na Win98 wiec te rozwiazanie niestety nie jest mozliwe,

Niestety w odniesieniu do Win98 chyba nie będę mógł pomóc ale podaj na wszelki wypadek też wersję excella :wink:

A tak przy okazji. Jeśli otworzysz kilka plików ale masz tylko jeden przycis na pasku to jak jest on opisany? Nazwą aktywnego pliku?

mam office 2000, a co do nazwy okna to jest to zawsze nazwa ostatnio otwartego dokumentu. Gdy zminimalizujesz jeden dokument (tzn nie do konca zminimalizujesz co zmniejszysz rozmiar z pelnoekranowego) to pod nim jest drugi itd. Tyle ze jest to bardzo niewygodne. Chyba wezme robote do domu na weekend:/