Mały problem z SE T610

Mam Sony Ericssona T610, jestem z niego w miaręzadowolony, ale nie rozumiem jednej rzeczy… Jest możliwość edytowania obrazków w edytorze o małych możliwościach, ale to co…wystarczy, ale nierozumiem dlaczego nie które obrazki/zdjęcia mogę edytować, a inne nie…? Ostatnio w ogóle zdjęcia nie chcą się edytować!

O co chodzi… Wytłumaczy mi to ktoś?

Miałem T610, (mam K300i) ale z tego co pamiętam (i tak jak jest w k300i) nie da się edytować zdjęć i jakikolwiek innych obrazków, powyżej rozdzielczości 120/160, stąd to że pozycja edytuj jest niedostępna :wink:

Dr.Dxtro

A co myślisz o T610?

A z tym edytowaniem to cyba miałeś rację, ale nie wiem czy się nie przerzucić na innego SE? K300 to wydatek 300zł i nie wiem czy też nie zakupić tego telefonidła…(?)

mam oba i uwazam ze K300i w porownaniu z T610 zostal ogolocony. W K300i jest troche nowych funkcji ale sa one udostepniowe w bardzo denerwujacy sposob. Plusy k300 to wieksza pamiec, gadzety typu pamietanie wielu ostatnich operacji, lepszy aparat, mp3 ale!! nie ma bluetootha!! jak chcesz sie przesiadac to na k600 i lepsze modele, bo inaczej bedziesz zawiedziony :-k