Mam 5 mB a zamiast 20mB

Witam wsztyskich. Problem polega na tym, że zamówiliśmy internet o prędkośći 20mB, lecz moja obecna prędkość wynosi 5-6mB (400kB/s do max600 kb/s). Co prawda narazie mieszkam w Londynie, prędkość nie rośnie. Dlaczego tak jest, może tak powinno być, niech ktoś wytłumaczy o co chodzi lub pomoże . Dziękuję za pomoc :D.

Najlepiej przeczytaj dokładnie umowę i podaj jakieś informacje o dostawcy, sposóbie połączenia - kabel, wi-fi, gdzie mieszkasz, jak i gdzie sprawdzasz szybkość swego połączenia.

Nie istnieje taka jednostka jak “mB” - “mili bajt”, jest za to “MB” - “mega bajt” lub w Twoim przypadku “Mb”, czyli “mega bit”

W jakiej sytuacji zaobserwowałeś taką prędkość? Pobieranie z ftp, torrent czy jeszcze inna sytuacja?

mr.ambor96 , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.

Wejdz na noc.gts.pl i podaj jaką szybkość pobierania osiagasz.

Więcej info. Firma SKY. Połączenie przez LAN, przez kabel sieciowy też(co nie zmienia prędkośći) Mieszkam w Londynie.(Dagenham) Sprawdzam predkość normalnie pobierajac pliki. Jestem 2 miesiące w Londynie, nie zadzwonie do firmy, bo nie umiem dobrze Angielskiego. Jakie są rady?

Mieszkasz w Londynie… ktoś tam pewnie zna angielski.

Pokaż jakie parametry łącza podaje twój modem.

Wejdź tutaj: http://www.speedtest.net/ Wybierz na mapie London i zrób test. Wyniki podaj na Forum.

Dostawca doprowadza ci do mieszkania kabel sieciowy?

“Pobierając pliki” nie musisz mieć max szybkości, bo serwery z których pobierasz mogą mieć ograniczenia lub mogą być “zapchane”.