Mam dwa windowsy jak sie włancza kompa

jak włanczam kompa to wyskakuje za moge wybrac widowsa --pomocy–

Popraw tytuł na konkretny.

Start >> Uruchom >> msconfig

zakładka Boot.ini >> sprawdź wszystkie ścieżki rozruchu

lub edycja pliku boot.ini

Start >> uruchom >> c:/boot.ini

usunąć nie potrzebny wpis

:slight_smile:

No i ?? To wybierz i wciśnij Enter.

ten sposób również jest dobry, ale jeżeli plik boot.ini ma atrybut tylko do odczytu, będą problemy zapisaniem pliku :wink:

czytaj ze zrozumieniem, jemu nie chodzi jak wybrać system tylko chodzi o to że go nie może wybrać :?

spróbuj polecenia bootcfg /add w konsoli odzyskiwania…

Tak? W którym miejscu to napisał? Skąd wiesz, że nie może wybrać? Napisał, że mu wyskakuje wybór windowsa i tyle. W czym pomocy potrzebuje tego już nie dodał. Czy w usunięciu niepotrzebnego z listy? Pewnie tak ale jeżeli ma dwa działające systemy to może ma na myśli, żeby automatycznie wybierało domyślny. Nie napisał jakie systemy ma zainstalowane i czy istotnie ma drugi.

Dajecie mu odpowiedzi dobre btw:

Skąd wiecie, że będzie potrafił skonfigurować plik boot.ini?

ziom23 napisz o co ci chodzi konkretnie, z czym problem, co się stało, o co chodzi??

A najpierw zajrzyj na tą stronę. Z tego co się domyślają inni to odpowiedz masz tam. http://support.microsoft.com/kb/289022/pl

Mała podpowiedz: Pomiędzy /ID i # ma być spacja i wyglądać będzie tak: /ID #.

Jeżeli nie dasz rady tego zrobić to wklej tutaj plik boot.ini to ci go zrobię.

(o ile to jest ten problem)

truti to mój nr gg napisz wieczorem tak po20 ok nr gg 1483033 pozdro jeden system nie działa

Sorki ale nie pomagam przez gg.

Od tego jest Forum DP. Zacząłeś tutaj to tutaj to skończmy.

Troche temat odświeże, mam taki sam problem i żeby usunąć ten niepotrzebny wpis wchodze w boot.ini, a tam:

bootcx5.jpg

Który wpis mam usunąć, podajcie mi dokładnie ten fragment, bo zwalić nic nie chce.

Dzieki