Mam GTA Vice City bes głosu

(Bartek 1997) #1

co mam zrobić ja nie lubie grać bez głosu jak by ktoś coś wiedział pisać na forum albo ******************

Nie pomagamy na kanałach prywatnych

boczi

(Laki000) #2

oryginalna czy tzw pirat ?

(Dzg) #3

jak bes to bes :expressionless:

(Janek Max) #4

Może masz coś a kartą muzyczną albo wyciszony głos

(Bartek 1997) #5

ściągłem to i jak daje options w menu i są rużne rzeczy to jedno to audio setup i myszką daje nato to na dole w prawym kącie pisze no audio hardware

i wciskam na to audio setup i nic się nie dzieje co mam zrobić

Złączono Posta : 13.02.2007 (Wto) 20:28

a karte muzyczną mam dobrą inne rzeczy chodzą chodzi muzyka i w innych grach jest głos

(Krzychh) #6

też tak miałem i dałem z tym rade. wiem że to jest pirat :frowning:

(Pixxel Man) #7

Może podczas instalacji nie zaznaczyłeś instalacji audio? Nie pamiętam czy tam się wybierało czy instalować sam soundtrack czy wszystkie dźwięki.

(system) #8

nie wiem czy w vice sity też tak jest ale mój kolega w SA miał ustawiony dzwięk na 5:1 a tak naprawde miał tylko 2 głośniki może ty masz też coś takiego ustwione??

(Arti73) #9

kilka dni temu instalowałam GTA Vice City, tam wybiera się tylko czy zainstalować radio czy nie :slight_smile:

(Bartek 1997) #10

ja po prostu ściągłem takie arhiwum gta vice city i otworzyłem dałem instalacie i wyskoczył mi czarny prostokąt coś tam piszało i ciągle ładowało się do 100% potem to zgazło i mjałem gta vice city i włączyłem gre i nie idzie głos włączyłem opcie i pisało w prawym dolnym rogu no audio hardware i nic włączyłem folder gdzie zainstalowało się i jest w nim folder z dzwiękami włączyłem jeden dzwięk otworzył się winamp i słychać dzwięk a na grze nie

Złączono Posta : 18.02.2007 (Nie) 12:37

zainstalowałem jescze raz i działa