Mam Internet z LAN - jak go udostępnić przez kartę WiFi?

Witam,

Mam następujący problem: mam internet w moim laptopie z kabla LAN (Komputer chodzi na Windows 7). Mam w moim laptopie też zintegrowaną kartę WiFi. Chciałbym teraz udostępnić poprzez WiFi to połączenie z internetem z LAN innemu komputerowi który też ma kartę WiFi (oczywiste). Próbowałem stworzyć połączenie mostkowe pomiędzy tymi dwoma kartami sieciowymi na moim komputerze, ale wtedy nie mam w ogóle internetu bo mój dostawca internetu do uwierzytelniania używa MACa karty sieciowej, a jakimś cudem ten mac się zmienia po utworzeniu mostka.

Pytanie jest proste: Ma ktoś jakiś pomysł jak zrobić żeby to zaczęło działać (czyli dla przypomnienia mam internet z kabla, chcę go udostępnić poprzez WiFi )?

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Poczytaj np. o Connectify (www.connectify.me)

Witam. Otwórz kreatora Połącz z siecią. Kliknij opcję Skonfiguruj połączenie lub sieć. Kliknij opcję Skonfiguruj sieć ad hoc (typu komputer-komputer), kliknij przycisk Dalej, a następnie postępuj zgodnie z poleceniami kreatora. Pozdrawiam.

Zainstalowałem to coś ale jak daje na drugim laptopie żeby się połączył z moim kompem to nie pobiera żadnego adresu IP. Poza tym pisze mi ze moja karta nie wspiera trybu AP i tworzy połączenie tylko w trybie ad-hoc.