Mam już dosyć zawieszania PC POMOCY!

Instalowałem dziś windowsa chodzi w sumie 3h juz w przeciagu tego czasu zdażył sie zawiesic okolo 10 razy kiedy instalowalem windowsa kiedy chcialem przeskanowac antywirusem pc kiedy chcialem pograc w gre kiedy chcialem zainstalowac sterowniki kiedy chcialem skopiowac wiekszy plik i w wielu innych jeszcze sytuacjach… Pisalem juz w innych postach temperatura mojego procesora wynosi srednio 50stopni karty graficzniej tez. Ktos pisał zebym sprawdzil sobie pamiec programem MemTest 86 tylko że nie wiem jak on działa , jesli ktos bedzie taki dobry prosze o wytlumaczenie :slight_smile:

Tutaj sa dane mojego pc

dsc01067ee5.th.jpg

snap1pq9.th.jpg

snap2oj8.th.jpg

snap3pd8.th.jpg

snap4aa1.th.jpg

snap5xh7.th.jpg

Nawet skanerem online nie moge przeskanowac kompa poniewaz sie wiesza. Moze mam jakis syf na kompie juz sam nie wiem i mam tego serdecznie dosyc prosze poradzcie cos ???

Grzebałeś coś w BIOS-ie?

Odpal kompa w trybie awaryjnym i zobacz, czy się wiesza.

Wklej logi.

wczoraj zrobilem restart biosu i mam ustawiony na optymalnych ustawieniach dsc01068lh4.th.jpg

zaraz sciagne program i wkleje log

Złączono Posta : 13.09.2006 (Sro) 15:59

ok mój log – snap1bw8.th.jpg

Adler proszę poprawić tytuł na konkretny

Adler a nie możesz wkleić loga na forum ?

wygląda na ok.

:?

Mozliwe uszkodzenie dysku twardego. Nalezy przeskanowac go czy nie ma bad sectorów np. HD Regeneratorem

Sprawdź wszystko i po co tyle tematów.

Robisz tak:

  • konserwacja kompa,jak ściągałeś cooler z CPU jak tam pasta i czy dobrze założony i czy rdzeń CPU nie ukruszony

  • reset biosu zworką/baterią - komp odłączony od zasilania 230 V - wszystko ustawione na standard lub auto i zapisz bios Save.

  • sprawdzasz pamięć:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=50125

  • sprawdzasz dysk - narzędzia producenta dysku.

  • sprawdzasz zasilacz - podałem.

  • inne,trzeba sprawdzić wszystko i dopiero świeży system

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

I rób,a nie zakładaj ciągle nowych tematów i czytaj.

OTy-kosmos.