Mam legalnego Windowsa 7, a krzyczy, że nie jest legalny!

Witam,

Mam pewien kłopot dotyczący “legalnego” systemu Windows 7. Ciągle mi wyskakują okienka z napisami “not genuine”, “this copy of windows not genuine” itp.

Przecież pobrałem obraz Windows 7 Beta 1 x86 z ich oficjalnych witryn, a klucz produktu też od nich zdobyłem!

Przez to mam doczynienia z utrudnieniami pracy z systemem Windows 7:

Utrudnienie nr 1:

Na pulpicie wyświetla się napis “This copy of Windows is not genuine”

notgenuinejl8.png

Utrudnienie nr 2:

Przy włączaniu panelu sterowania wyskakuje następujący komunikat:

notgenuine2cq6.png

Próbowałem już zmienić klucz produktu, ale po włączeniu apletu System i po przeczekaniu 10-15 minut dalej przy polu “Windows Activation” mam “Status Not Available”

activationje7.png

Nawet nie ma linku “Change product key”!

Polecenie slmgr nie działa! Po wpisaniu w cmd (cmd był uruchomiony jako administrator) tego polecenia wyskoczył błąd z komunikatem o wyłączonej usłudze!

Może są jakieś porady, jak zmienić klucz produktu lub żeby te utrudnienia zniknęły?

Bardzo proszę o pomoc! ![-o<

włącz tą usługę :slight_smile:

Control Panel -> (Classic View) -> Administrative Tools -> Services

Też to miałem, ale wygenerowałem nowy klucz, wklepałem (miałem change key…) i poszło. Nie miałeś kiedyś przypadkiem jakiegoś oem cracka do visty lub 7? Próbowałeś reinstalacji?

Tyle, że nie wiem jaka jest nazwa tej usługi, która służy do prawidłowego działania polecenia slmgr.

Może do weryfikacji wyłączonej usługi przydatny będzie screen błędu, który wyskakuje po wpisaniu polecenia slmgr :

erroruo7.png

Reinstalacji nie próbowałem, żadnych oem cracków itp. nie instalowałem. Może macie jakiś sposób na to, żeby pojawił się link Change product key w aplecie System?

może przetelefonować do Microsoft w Polsce, lub jakoś napisać maila do nich…

Spróbuj system32/slui.exe.

Niestety, pojawił się następujący błąd po uruchomieniu aplikacji:

errorzr9.png

Czas ożywić temat :smiley:

Znowu mam napis “This copy of Windows is not genuine” i pojawił mi się ten komunikat:

error.png

i cały pulpit zrobił się czarny :frowning:

Teraz bardzo proszę o pomoc! Proszę o szybką odpowiedź !!