Mam mały problem z kompem

a mianowicie to strasznie chodzi mułowato i formaty nie pomagają tzn pomagają ale na 3 dni a potem to samo od nowa :frowning: i net też muli i zrobiłem log plikiem Hijackthis i wyszedł taki

http://wklej.org/id/89a027e395

jakby ktoś dał rade to niech pomoże

Podaj wynik skanowania z GMER.

Zmień Antiwirus na lepszy np. Avira AntiVir PersonalEdition Classic (też darmowy)

i koniecznie zaporę sieciową np. darmowy Comodo.

P.S. Jak chcesz to z autostartu wywal niepotrzebne wpisy (szybciej będzie się włączał Komputer)

ale dokładniej co mam wkleić z tego GMER. a antywirus to zaraz zmienie . Z autostartu powyłączałem niektóre tzn większość plików ale niektóre sie same od nowa włączają te co wyłączyłem :frowning:

http://wklej.org/id/b26c2b4d1a - to jest skan z gmera z rotkit/malware

Start >> wszystkie programy >> autostart >> usuń skrót do

a to

O4 - HKLM\..\Run: [Media Codec Update Service] C:\Program Files\Essentials Codec Pack\update.exe -silent

O4 - HKLM\..\Run: [Flashget] "C:\Program Files\FlashGet\FlashGet.exe" /min

O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NeroCheck.exe

O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] "C:\Program Files\Java\jre1.6.0_03\bin\jusched.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [Adobe Reader Speed Launcher] "C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Reader_sl.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [HP Software Update] C:\Program Files\HP\HP Software Update\HPWuSchd2.exe

O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install

O4 - HKCU\..\Run: [Gadu-Gadu] "C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe" /tray

O4 - HKCU\..\Run: [BgMonitor_{79662E04-7C6C-4d9f-84C7-88D8A56B10AA}] "C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMBgMonitor.exe"

O4 - HKCU\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NVMCTRAY.DLL,NvTaskbarInit

możesz usunąć z uruchamiania usuwając wpisy w HijackThisie >> Fix checked

potem restart

:slight_smile:

ok dzięki pomogło troche ale teraz zainstalowałem pande 2007

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

To odinstaluj pande i zeskanuj se kompa avastem (który jest słaby). Wykryje on w pandzie 2 viry. Dlatego panda tak muli. Wysłałem te pliki do analizy i pisało że to naprawde wirusy. Tak wiem że antyviry wykrywają w sobie nawzajem wirusy ale panda ma na serio 2 viry