Mam MAŁY Problem ! ! ! :(

A jak się ma NTFS , to ScanDisc się i tak nie włączy :stuck_out_tongue: :smiley:

a moze kolega podciągał swojego pc-ta i ot efekt nieostrożnej zabawy?

Fakt ja mam NTFS i ScanDisc się nie włącza.

ale ja nie zamykam tym na obudowie ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ludzie no taki głupi to ja nie jestem ! ! ! ! :o wyłączam przyciskiem ale na klawiaturze :? :stuck_out_tongue: no bez przesady tego bym nie zrobił :smiley: i nie formatuje dysku, gdy mi sie poprostu podoba tylko gdy poprostu jest taka potrzeba a przed ten scandisk zdaża sie to dość często np. raz na 2 miesiące lub trzy :-x i nie podciągałem peceta :frowning:

Masz efekt swojego pisania. Mogłeś napisać “Przyciskiem na klawiaturze”. Skąd mamy wiedzieć, jaką używasz klawiaturę? “Wyłączam przyciskiem” jest jednoznaczne przynajmniej dla mnie, choć jak widać nie tylko. Jak mamy się domyślić, że Ty klawisze nazywasz przyciskami??? ![-o<

Sprawdz dysk HDD Regenerator-em lub czymś podobnym Ten program służy to sprawdzania bad sectorów i “usuwania” ich. Jeśli test regeneratora wyjdzie z błędami ( uszkodzone bad sectory) i nie da się je usuną to szykuj się na wydatek . Sektory boot lubią też wiry . Sprawdz to z

poziomu DOS czyli z dyskietek startowych lub CD z anty wirem albo wstaw dysk do inego kompa jako drugi.

Jeżeli Bad sector jest w miejscu na Boot sector komputer nie prawidłowo.