MAM ODTWARZACZ EMMERSON EK- 8 128 MB i mam problem

czy w tym odtwarzaczu można mieć radio?? bo fabrycznie nie jest w nie wyposażony jeśli tak jak to zrobic?? jak zrobic upgrade :frowning: PILNE prosze pomózcie

Panie takie rzeczy to tylko w erze 8)

Jak to sobie wyobrażasz?

Odtwarzacz nie ma radia (a ma być to radio analogowe) i wgrasz jakieś oprogramowanie i już radio będziesz miał :o

to bedze w koncu te radio czy nie??

poczytaj ze zrozumieniem to co napisałem powyżej (chyba że masz z tym kłopoty :clever: )

moze i mam nie wiem. Wejdz na http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=72040 i przeczytaj końcowy rezultat!!

A co ma piernik do wiatraka ??

Czy ja napisałem że niemożliwe jest wgranie nowego firmware, czy że poprzez wgranie nowego firmware niemożliwe jest dodanie radia do playerka w którym go nie ma :?

widze z toba nie da sie normalnie gadac, napisze gdzieś indziej i sie dowiem POZDRAWIAM i dzieki za konkretna odpowiedz

No to masz pole do popisu

popielek radia nie będziesz miał po zmianie firmware…to tak jakbyś chciał zaktualizować Bios żeby się nowy procek pojawił … nie da się :!:

żeby było radio to i techniczne komponenty wtym musza być a nie że samo oprogramowanie robi radio logiki troche kolego :wink: