Mam poważny problem! Pomocy, Błagam was!

Wczoraj zainstalowałem sterowniki do mojego kompa, więc sprawdzam czy dźwięk dobrze działa więc puszczam muzyczkę w Media Playerze…

Wszystko dobrze gra do pouki chcę wyłączyć Media Playera… Jak wyłączam to wszytko się zwiesza, komputer się resetuje a muzyka wciąż gra :frowning:

O co chodzi pomóżcie…Błagam!

daj loga z debugging tools for windows

W dniu 26.07.2008 , o godzinie 9:55 został dopisany post przez bez_pseudonimu

daj loga z debugging tools for windows

mógłbyś to objaśnić, bo ja jetem zielony w stosunku d koma więc…

Aby odczytać problem, którego dotyczy BSOD użyj tego: Klik

Odczytaj pliki DMP i daj na forum.

Otrzymujesz zapewne tzw. bluescreeny, ale zbyt szybko znikają, aby je odczytać albo i zauważyć. Aby BSOD (bluescreen) pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart pow awarii.

Na bleuscreenie pisze że problem jest z tym plikiem: nv4_disp

Orłem w informatyce to ja nie jestem więc błagam was powiedzcie krok po kroku co mam zrobić :frowning: :frowning:

Ten plik jest od sterów grafy. Napisz jaką masz i przeinstaluj stery.

dokładnie nie wiem jak mam sprawdzić jaką mam kartę, używam programu EVEREST do sprawdzania osprzętowienia kompa… Jak mogę w tym programie znaleźć nazwę karty?

Niepamiętam dokładnie bo mi nie działa ten programik, ale chyba zakładka Ekran i tam masz karty graficzne.

jak wchodzę w zakładkę ekran to wyskakują mi karty…

Karta Video Windows

Karta Video jakaś tam

Procesor Graficzny

Monitor…

Takie wyskakują, ktura będzie dobra?

Grove16 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Chyba to, ale nie jestem pewien, na wszelki wypadek napisz te dwie.

Grove16 , najlepiej wejdź we właściwości ekranu (PPM na pulpit ->Właściwości->Ustawienia) i będziesz tam miał, jaką masz kartę graficzną. Będzie ona po napisie przykładowo Monitor Plug and Play na … (tutaj karta)