Mam poważny problem z kąpem!


(Mrowka) #1

witam mam problem mianowicie taki:

mam właczony kąp no i go urzytkuje np(chodze po sieci ,gram itp.) no i jak go urzywam do on mi sie zatnie i klapa wcale nie odpowiada na słynne przyciski CTRL+ALT+DELETE ??? i niestety musze go zresetować :(:(:(:(:frowning: on tak już działa około 2-3 dnni .????czemu pomóżcie mi nieiwem co mam teraz zrobić jaka jest przyczyna tego??odp.dzieki Piotr ( DJ SONIC)


(Farall) #2

Przyczyn może być tyle że aż nie wiem od czego zacząć: sterowniki, konflikt sprzętu, żle zainstalowany/odinstalowany program, błędy na dysku, przegrzewanie sie proca/RAMu, błędy w rejestrze Windows, wirus... Napisz jaki masz sprzęt, system, w jakich sytuacjach sie zawiesza, czym skanowałeś na wirusy i może daj loga z Hijack to bedziemy mogli coś więcej powiedzieć


(Stachan) #3

nie zawadzi przeskanować system skanerami:

http://download.nai.com/products/mcafee ... tinger.exe

http://www.gdata.pl/kmdownload/download ... etit&id=60

http://support.f-secure.com/enu/home/ols.shtml

http://www.download.com/ETD-Security-Sc ... 29424.html

http://housecall.trendmicro.com/houseca ... t_corp.asp

potem tak dla wyjątkowej pewności wklej także log z Hijacka (znajdziesz go tu:http://www.tomcoyote.org/hjt/ uruchamiasz go, klikasz " Do A system scan log file", program robi scan, loga zapisujesz i wklejasz na forum).


(Mrowka) #4

mam windows xp professional z zaporą internetową agnitum firewall 2.5 program antivirusowy panda Titanium 2004 program do kurywania IP oraz program ad-ware i anti-haker. no normalnie pracuje na nim i sie zatnie i koniec i wtedy musze zrestartować ??co to jest takiego?????????????????????????/pomużcie:(:(:(pliss.pozdrawiam Piotr (DJ SONIC)


(Stachan) #5

:roll: wklej na forum komunikat błędu ( uzyskasz go tu: Panel sterowania->Narzędzia administracyjne->Podgląd zdarzeń->System )


(Mrowka) #6

ale w tym jest problem ze że żaden błod mi nie wyskakuje????????????????????????????????/pomużcie:(:frowning: dzisiaj już mi ok 3 raz sie zacioł:(:frowning:


(Farall) #7

A sprawdziłeś tam gdzie ci stachan mówił? Skanowałeś tymi programami? Daj loga z hijack. Stary, dopóki nie będziesz robił nic tylko pisał "Ratuuuuunkuuuu" to my możemy tylko poradzić: "sformatuj i zainstaluj windowsa" Bo nikt tu nie jest wróżką i nie wymysli co jest twojemu kompowi bez żadnych danych.


(Stachan) #8

:? chodzi mi o zapis w dzienniku zdarzeń aplikacji i systemu


(Mrowka) #9

wiecie co postanowiłem odkrecić odudowe no i wiecie co odkryłem !!


(Farall) #10

Skutki mogą byc opłakane - masz w biosie ze komp ma sie wyłączac po osiągniędiu przez proca jakiejś krytycznej temperatury. No i robi ci reset. Nie używaj kompa w tym stanie dalej bo spalisz procesor. Kup nowy wiatrak, załóż i po sprawie.

Normalnie, nic nie jest wieczne. Łożysko się zatarło i tyle. Wymień go po prostu