Mam problem by dobze skonfigurowac Kerio Firewall wersja 4.0

jest to wersja angielska czy jest moze tez wersja w jezyku polskim ,a jesli nie czy ktos pomoze mi dobrze skonfigurowac ten program jestem poczatkujacym i nie posiadam takiej wiedzy jak koledzy na forum z gory bardzo dziekuje za pomoc

Jest wersja polska 4.0.16pl lub4.1.0 beta 2 PL :smiley:

Tu masz stronkę o Kerio :smiley:

dziekuje bardzo mam juz polska wersje ale gdy zainstalowalem ja to wiecznie pokazuja sie kominikaty ze mam podejzenie iz sa wirusy w klawiatuze bezprzewodowej ,to znowu program jawa tez jakis problem sys 32 itd.gdy nawet to zignoruje to wchodzac na jaka kolwiek strone w internecie nie moze sie ona otwozyc lub jest kominikat nie znaleziono serwera .Normalnie zapora ogniowa powinna byc poczesci skonfigurowana dlaczego wiec mam te komunikaty ijak sobie z tym poradzic

Proponuje przeżucić się na Norton Internet Security PL ale obawiem się że w internecie tego darmowego nie znajdziesz.

W internecei wszystko się znajdzie :lol: :x :x

Niestety nie używam w tej chwili kerio. Musisz mu zdefiniować reguły pewnie ma zablokowany dostęp do internetu. :smiley:

Po odinstalowaniu wersji angielskiej przeczyściłeś rejestr i usunołeś wszystkie pliki?? :smiley:

Pewnie i tak tylko gorzej jak panowie w niebieskich mundurach do nas zawitają

Mało prawdopodobne…

Ale to forum na legalu, więc :x :x

Ciekawa rozmowa :?

więc wrócimy do tematu topica czyli konfiguracja kerio personal firewall [-X

Poczytaj sobie ten artykuł może ci pomoże Kerio Personal Firewall 4.0 :smiley:

bardzo dziekuje za informacje ,czy istnieje jeszcze inny program tego typu ktory moze spelniac ta sama funkcje jesli tak to jaki nie musi byc on tak dobry jak firewall ,ale taki ktory chocby w niewielkim stopniu spelnial ta role

Polecam Outpost Firewall darmowy, polska wersja językowa, w pełni konfigurowalny. Do pobrania:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=55&id=396

dziekuje za informacje zainstalowale firewalla ktory mam w windows xp powinien mi wystarczyc

Szanse na to oceniam jak 1 do 1.000.000 że to akurat ciebie spotka. :lol: :stuck_out_tongue:

Ale wrócmy na własciwy tor dyskusji czyli o Kerio :smiley:

wiec co innego proponujesz koleko Krzysztofie 21 czy ten jak juz wspominalem firewall ktory jest w windows xp powinien mnie raczej moj komputer wystarczajaco zabezpieczyc przed atakami z sieci .

dzieki wielkie za wszystkie wypowiedzi na ten post narazie uzywam feriwalla ktory mam w windows xp