Mam problem - Flash 5 - pomoże ktoś?

bawie się troche w grafice i myśle że flash-a mam dobrze rozpracowanego, ale mam jeden problem. Nie mogę zaimportować żadnego filmu nawet który zjmóje 2 mb. Mam pomysł na fajną animacje, już nawet nakręciłem filmik cyfrówką ale nie moge go kurde wsadzić do programu. Wyskakuje mi błąd że jest problem z renderowaniem. A jakieś dwa lata temu importowałem filmy po 600 mb bez żadnego problemu. Może mi ktoś powiedzieć czemu tak się dzieje?

zapraszam na moją stronke (jeszcze w budowie) - http://www.brayan.piwko.pl

serdeczne dzięki za pomoc,

A format filmu jest odpowiedni??

Przerzuć się ma MX, ma większe możliwości jeśli chodzi o importowanie filmów i nie sprawia to takich problemów jak w piątce

tu masz przykład w MX (to nie jest wersja internetowa, ale testowa, więc odpala się trochę długo :))

acha, działa tylko film cieplice i długopole :wink:

no tak wiem, ale mx importuje cały film a mi jest potrzebne rozmbicie na klatki tak abym mógł się z nimi poszczególnie bawić, a formaty próbowałem chyba już wszystkie :slight_smile:

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, jak ci doradzić, jeśli chodzi o Flasha5, bo nie bawiłem się filmami w nim - może najpierw przygotuj film w innym programie i dopiero daj do niego przekierowanie - musiałbym konkretnie wiedzieć co chcesz zrobić i zobaczyc plik fla. :slight_smile:

Przejrzałem twoją stronkę - jeśli można:

Flash nie jest delikanie mówiąc najlepszym narzędziem do robienia stron www. Lepiej użyć dreamweavera z tej samej stajni, który współpracuje z flashem - we flashu robic banery i inne bajery i składać to w dreamie - efekt o wiele ciekawszy i szybciej działający :slight_smile:

No ale jak to mówią - każdy orze jak może :wink:

a więc wygląda to tak, zrobiłem sobie proty filmik kamerą cyfrową, zapisałem bez kompresji w formacie avi, mpg i jeszcze innych. Ale za cholere nie chce importować, mi wszystko dzięki za pomoc.

A co do stronki to masz racje, musze ją nieco uprościć. Albo zrobić tak jak ty mówisz.