Mam problem z centrum zabezpieczeń!


(Barti015) #1

Witam!!:slight_smile: Mam problem z centrum zabezpieczeń a dokładnie z ochrona przed wirusami!! Wykrywa mi że nie mam zainstalowanego żadnego AntyWirusa. Obecnie mam zainstalowanego ArcaVir 2007 System Portection pełną wersje! Nie chce zmieniać opcji w centrum zabezpieczeń że będe sobie sam kontrolował antywirusa czy jest aktywny czy nie ani przegrywać systemu od nowa!! Co zrobić ?????? Może w rejestrze jest coś pokasowane????? Jak to naprawić!:frowning: proszę o wasze porady!!


(Spectatorx) #2
  1. Przeinstaluj antywirusa

  2. Wyczyść rejestr (użyj jv16PowerTools dostępnego tutaj)


(hevet) #3

Ale kiedyś Ci go wykrywało czy jest tak zawsze od kiedy go zainstalowałeś?Centrum zabezpieczeń nie wykrywa wszystkich antywirusów i firewali,dlatego można wyłączyć opcję powiadamiająca o braku któregoś z nich ewentualnie zaznaczyć samodzielną kontrolę.


(Nowy10) #4

http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=79791


(Barti015) #5

wczesniej mialem avasta. tylko wlasnie kiedys wlaczylem kompa i zaraz wyswietlil mi sie ten komunikat nic nie robilem moze sie cos w rejestrze skasowalo. teraz mam ArcaVir 2007 System Portection pełna wersje bo mam neostrade i dostalem tego antywira.


(system) #6

Spróbuj zrobić przywracanie systemu do momentu w którym komp działał poprawnie powinno pomóc jeśli to nic nie da to możesz spróbować naprawić rejestr programem twaek UI

to link do tego programu w jednej z jego funkcji jest możliwość naprawy rejestru

http://www.haksior.com/tweak-ui-for-win ... nload.html