Mam problem z drukarką


(Aflorek) #1

mam problem z drukarką. Nie chce drukować.Jest podłączona do komputera łączem równoległym.Na ekranie pojawia się komunikat,że pojemniki z tuszem są pełne, choć częściowo są zużyte oraz,że drukowanie przebiegło pomyślnie, ale drukarka nie pobrała papieru i nic nie wydrukowała. Pomóżcie.


(Lewy) #2

jaki to jest model drukarki?


(Aflorek) #3

hp 3820


(fiesta) #4

Powodów może być wiele począwszy od niedociśniętego kabla łączącego kabel z drukarką, poprzez źle działające sterowniki drukarki a skończywszy na uszkodzonej elektronice w drukarce bądź uszkodzonym kablu.

Najpierw odinstaluj sterowniki drukarki i zainstaluj ją na nowo. Jak to nie pomoże zmień kabel, ewentulnie sprawdź działanie drukarki na innym kompie. Jeżeli nie działa pozostaje Ci tylko serwis.


(Lewy) #5

mialem ten sam problem.

  • za drukarka pod kablami jest taki wielki prostokat, ktorym mozemy dostac sie do wnetrze drukarki... powinien byc on bardzo mocno przymocowany, najlepiej tasma...

  • sproboj odinstalowac sterowniki do drukarki... ( postepuj zgodnie z instrukcjami i przed otworzeniem okna instalajci drukarka nie moze byc wlaczona! !!