Mam problem z dzwiękami w nokii 3410

Mój problem wygląda następujaco: Od kilku dni zamiast sygnału połączenia przychodzącego miałem tylko buczenie wibratora, wyciągnąłem kartę SIM i nawet to się straciło teraz. Najlepsze jest to, że dzwięki klawiszy działają. Po prostu nie żadnego sygnału przychodzącego, ani smsa, ani wibratora, ani dzwonka sygnału. Do tego nawet po wyłączeniu podświetlają się klawisze :confused:

Jeśli ktoś się spotkał z takim problemem i wie jak go rozwiązać to bardzo proszę o jakieś info

pzdr

ja miałem ten sam problem. telefon wpadł mi do śniegu, potem do płynu służącego do mycia… ustępu. wibrował, świecił, wydawał tony, ale prawdziwego dźwięku nie było, dlatego moje rachunki zmniejszyły się o 30 złotych tygodniowo xDDD. jeżeli ci na nim NIE zależy spróbuj aby kilka razy spadła na dywan, lub wykładzine. mi to pomogło…

jeżeli nie masz na niego gwarancji idź do jakieś komisu, czy znajomego naprawi Ci go za piątke. najsdziwniejsze jest to, że gdy go przestałem używać (wymieniłem go na ‘lepszy model’) cudem dzwonki działały. aha najważniejsze! jeżeli masz ustawione dzwonki na 5, zmien je szybko (głośność) na 3! to też może pomóc. (rzucanie o dywan to ostateczność!)

jeśli twoja nokia wariuja to też spróbuj wymienić softa w telefonie.