Mam problem z Hibernacją w Laptopie

Mam Laptopa asus k50IP mam oczywiście na nim Windows 7. Gdy zamykam klapkę to przechodzi on w stan Hibernacji ( Uśpienia ) Jak zrobić żeby po zamknięciu klapki normalnie działał tak jak by była otwarta? :slight_smile: Potrzebuję zostawiać kompa na noc a otwartego nie będę zostawiać :stuck_out_tongue_winking_eye:

Panel sterowania -> opcje zasilania -> wybierz skutek zamknięcia pokrywy

Zmiana wyboru opcji po zamknięciu pokrywy nie rozwiązuje problemu.

Komputer oczywiście nie przejdzie od razu w stan Hibernacji, jednak po określonym czasie w końcu się to stanie.

Jeżeli Hibernacja nie jest konieczna, to należy ją po prostu całkowicie wyłączyć.

Aby wyłączyć Hibernację, należy:

1. - Uruchomić wiersz poleceń z uprawnieniami administratora

START → w pasku wyszukiwania wpisać cmd → prawy przycisk myszy na aplikację cmd → Uruchom jako administrator

2. - Następnie wpisać polecenie powercfg /hibernate off ( pomiędzy powercfg i /hibernate off** , musi być spacja )**

3. - Nacisnąć klawisz [ENTER]

4. - Opuścić wiersz poleceń

Od teraz Hibernacja systemu jest wyłączona.

Ustawić opcje zamknięcia pokrywy według potrzeby .

Wszystko można doszlifować w opcjach zasilania.

baranek122 , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ.

Ponadto edytowałem post - zabronione jest używanie koloru czerwonego, zastrzeżonego dla administracji.

Jednak to co napisał Extraordinarykid też nie działa. Po 20 min i tak się wprowadza w stan Hibernacji ;/

Skoro hibernacje wyłączyłeś ,to teraz prawdopodobnie system przechodzi w stan wstrzymania,posłuchaj rady Plicha , i doszlifuj sobie plan zasilania-Przełącz komputer w tryb uśpienia-Nigdy

Już znalazłem… W Panelu sterowania po prostu trzeba było zamienić że po zamknięciu klapy ma się nie wyłączać i musiałem też zmienić żeby po 20 min. się nie usypiał tylko był ciągle włączony :slight_smile: Ale dzięki za starania :slight_smile: