Mam problem z jakimś komunikatem coś się pokazuje


(system) #1

Siema gdy włączam folder z filmami pojawia się jakiś komunikat zrobiłem fote :

http://www.speedyshare.com/148675504.html


(deFco247) #2

Znam ten błąd, mnie to pojawiało się nie raz w głównym katalogu partycji. :frowning:

Takie błędy pojawiają się najczęściej właśnie w katalogach, gdzie jest dużo filmów, zdjęć

lub folderów z ustawionymi ikonami, które potrafią obciążyć explorera, wywalając ten komunikat.

Problem ten rozwiązać można, przenosząc takie pliki w inne miejsce w trakcie wyświetlania tego błędu, gdyż explorer wtedy "jeszcze żyje" :slight_smile: .


(system) #3

tylko tyle mogę zrobić ?


(system) #4

Klik


(deFco247) #5

Wina wirusa czy innego podobnego szkodnika to nie jest, bo mnie to trapiło gdy nie miałem internetu. :slight_smile:

O dziwo jak się z powrotem do tego folderu przywróci te pliki, to explorer działa normalnie !!

Spróbuj też przenieść te filmy znowu do tego folderu.