Mam problem z jakimś podzespołem

Mam komputer z 2008 r. i było z nim wszystko w porządku do puki sygnał BIOSu zamiast jak normalnie wydawać dźwięk po ok. 2 sek. po włączeniu teraz wydaje go po ok. 10 sek. po włączeniu a na monitorze ani sygnału życia myślałem że to monitor szwankuje ale jak go podłączyłem pod zintegrowaną kartę graficzną działa bez zarzutu. Myślałem że to karta graficzna się spaliła ale jak komputer chodzi na zintegrowanej zewnętrzna normalnie się grzeje jak by normalnie działała a w pobliżu nie ma ani zasilacza ani procesora. Resetowałem BIOS i nic wyjmowałem RAM i nic czyściłem całą płytę główną i nic wyjmowałem kartę graficzną, czyściłem PCI-E i nic dopinałem wszystkie kable i nic. Już sam nie wiem co jest zepsute jeśli to problem z kartą graficzną mogę zakupić nową ale jeśli ta stara jest dobra albo gdzieś indziej jest problem to nie będzie sensu kupować nowej ja tylko mam nadzieję że to nie płyta główna.

Specyfikacje sprzętu:
zasilacz: modecom feel2 400w
procesor: dual core e2200 2,2GHz
karta graficzna: GAINWARD GeForce GF 8400GS 256MB DDR2 PCI-E
płyta główna: gigabyte ga-945gcm-s2l i945gc s775

Dopóki nie sprawdzisz na innej lub obecnej na innym sprzęcie to nic nie będziesz wiedział. Używany model np. Radek HD5450 o podstawowej wydajności to nieduży wydatek. O ile wydajność integry ci nie wystarczy.
Seria 8000 była dość mocno awaryjna, szczególnie przy takim zasilaczu i tak długo działała.

Integra mi nie wystarcza bo ja jestem typem “niedzielny gracz” chciałem zamontować tam zamontować tą kartę graficzną http://allegro.pl/nowa-karta-graficzna-msi-geforce-cuda-gtx750ti-2gb-i6700815653.html (skopiuj adres) i na razie nie mam możliwości zamontowania tej starej karty graficznej do innego komputera w celu sprawdzenie jej czy w ogóle jest dobra

Takich kart już się nie kupuje nowych. Jedyna sensowna opcja to używka z GW do 300-350zł. Jeśli chcesz kupić GPU za ok. 550zł to już GTX 1050. Zauważalnie wyższa wydajność przy nadal niskim TDP 75W, więc nie potrzeba podłączać wtyczki PCI-E 6pin (jeśli karta nie jest wyposażona w taką).

Ta karta którą proponujesz dla mnie jest trochę zbyt kosztowna i mam zbyt mało miejsca w obudowie a i zasilacz by trzeba było kupić trochę mocniejszy przynajmniej 600w by mieć stabilny komputer

Bo do tej platformy chciałem jeszcze dokupić intel core i3 zasilacz corsair 450w i dwie kostki RAMu każda po 4GB

Nowy GTX 1050 kosztuje tyle ile starszy, mniej wydajny GTX 750 Ti http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=238880
Na pewno do tej karty nie potrzebujesz zasilacza 600W. Różnica w wymiarach między tą twoją z allegro, a moją propozycją to ledwo 3cm więcej (z długości). Pod okazjonalny gaming taka karta będzie okej, do wyższych rozdzielczości jak 720p 2GB VRAM może być ograniczeniem.

Przy tak korzystnej cenie jak ta którą podaje ta strona to na pewno ją kupię

Ale nadal nie mam całkowitej pewności że to karta graficzna szwankuje i bez sensu by było kupić nową kartę graficzną a problem nadal by występował

Opisz piski, długość i ilość.

Jeden sygnalizujący że wszystko w porządku (chyba) ale dopiero po około 10 sek. po włączeniu zamiast po ok. 2 sek.

Dobrze byłoby sprawdzić sprawność zasilacza. Tu najpierw bym się upewnił czy z nim jest ok.

Zasilacz musi być sprawny bo przecież jak cisnę na karcie zintegrowanej to coś musi zasilać komputer