Mam problem z karta graficzna albo z direktem

(Kuba4212) #1

Tak jak w temacie mam problem z karta graficzna albo z directem. Oczywiście mam zainstalowanego directa 9c i kartę graficzna Mobile Intel® 965 Express Chipset Family. Jak uruchamiam tibie to muszę wciąż zmieniać w ustawienicha w grafice na directa 5 bo sie tak obraz maże ze prawie nic nie widać a direct 9 nie mogę kliknąć.to chyba będze coś z directem a np w grze chrome spec force wszystko jest w porządku tylko jak wyjdę na powierzchnie to trawa i drzewa są żółte a w pomieszczeniach postacie pojazdy bron są wszystko w porządku.W niektórych grach jest podobnie wszystko jest dobrze tylko niektóre rzeczy są niewidoczne zamazana albo innego koloru.A niektóre gry chodzą dobrze np euro uefa 08 jest wszystko dobrze z grafa albo w gothiu 2.to jest wszystko ok.i więc proszę o pomoc.co mam zrobić i co jest temu winę.

(Murzyn1) #2

Masz grafikę zintegrowaną, która często ma problemy z grami. Możesz spróbować ściągnąć nowe sterowniki do niej ze strony Intel'a

http://downloadcenter.intel.com/default ... +downloads

Problem z grą Tibia wynika z tego że używa directx 5 który jest baaaaardzo stary. Nowe karty graficzne też mają problemy z obsługą takich gier. Pretensje kieruj do autorów gry, lub poszukaj jakiegoś patcha.

(Kuba4212) #3

mógłbyś mi przesłać przez gg albo e-maila te stery bo nie mam pojęcia gdzie je pobrać.

GG: 331000

E-mail: kuba4212@o2.pl

dzięki za pomoc. :wink:

(Murzyn1) #4

Zerknij na : viewtopic.php?f=2&t=280431

do mojego postu, tam tłumaczyłem łopatką jak to zrobić...