Mam problem z kartą graficzną

Moja karta graficzna to ATI Radecon 9250 (RV280). Zainstalowałem Windowsa 7 Ultimate… na początku myślałem że wszystko jest w porządku… ale gdy włączam nawet pasjansa to wyskakuje błąd i strasznie wolno chodzi. A inne gry to nawet nie chcą sie włączyć :frowning: i potrzebne mi są sterowniki do tej właśnie karty na windowsa 7. Bardzo prosze o pomoc…

z tego co słyszałem win7 sam instaluje ci sterowniki ale nie wiem bo używam visty. co do sterowników to wejdz na strone producenta (google nie gryzie)

Karta nie jest z nim kompatybilna, nie ma dla niej sterów dla W7, zmień kartę, lub komputer bo reszta pewnie też do pasjansa się nadaje.

Proste rozwiązanie Pobierz sterownik do windows XP ze strony producenta i uruchom go jako administrator w trybie zgodności i wszystko będzie śmigać oczywiście aero nie będzie działać będzie klasyczny styl wizualny czyli szary pasek itp. pobierz sterownik jak napisałem wyżej kliknij na pliku instalacyjnym prawy myszki -właściwości-zgodnośc-zaznacz uruchom w trybie zgodności wybierz z listy windows xp pro.-na dole zaznacz uruchom jako administrator. i zainstaluj i finito >

mam mega problem i niewiem jak go rozwiazac

wiec mam plyte glówną asus p5vd2-mx ostatnio sprawilem sobie karte graficzna leadtek winfast px8800gt kiedy ja podpinam zalaczam kompa zaczyna sie rozkrecac i tu zostaje w zawieszeniu

teraz pytanie czy to oznacza ze plyta glowna jest niekopatybilna z nowa karta, czy to jakies inne problemy??