Mam problem z kartą graficzną

(Mikimichalek1) #1

Moja karta graficzna to ATI Radecon 9250 (RV280). Zainstalowałem Windowsa 7 Ultimate... na początku myślałem że wszystko jest w porządku... ale gdy włączam nawet pasjansa to wyskakuje błąd i strasznie wolno chodzi. A inne gry to nawet nie chcą sie włączyć :frowning: i potrzebne mi są sterowniki do tej właśnie karty na windowsa 7. Bardzo prosze o pomoc...

(Evil Coca Cola) #2

z tego co słyszałem win7 sam instaluje ci sterowniki ale nie wiem bo używam visty. co do sterowników to wejdz na strone producenta (google nie gryzie)

(Michal Kolatek) #3

Karta nie jest z nim kompatybilna, nie ma dla niej sterów dla W7, zmień kartę, lub komputer bo reszta pewnie też do pasjansa się nadaje.

(Pan Kambo) #4

Proste rozwiązanie Pobierz sterownik do windows XP ze strony producenta i uruchom go jako administrator w trybie zgodności i wszystko będzie śmigać oczywiście aero nie będzie działać będzie klasyczny styl wizualny czyli szary pasek itp. pobierz sterownik jak napisałem wyżej kliknij na pliku instalacyjnym prawy myszki -właściwości-zgodnośc-zaznacz uruchom w trybie zgodności wybierz z listy windows xp pro.-na dole zaznacz uruchom jako administrator. i zainstaluj i finito >

(Tomaszglapa) #5

mam mega problem i niewiem jak go rozwiazac

wiec mam plyte glówną asus p5vd2-mx ostatnio sprawilem sobie karte graficzna leadtek winfast px8800gt kiedy ja podpinam zalaczam kompa zaczyna sie rozkrecac i tu zostaje w zawieszeniu

teraz pytanie czy to oznacza ze plyta glowna jest niekopatybilna z nowa karta, czy to jakies inne problemy??