Mam problem z kompem pomocy

witam mam problem z komputerm sam mi sie wyłancza wymienilem zasilacz bo mi wylaly kondesatorki mialem w serwisie powiedzili ze ok nic sie nie grzeje i plyta jest sprawna…ale nadal sie wylancza co jakis czas i niewiem co to jest morze cos w systemie morze ktos wie co to!! pomocy czekam na odp…Michal pozdrawiam

Wyłącza czy resetuje??

PPM na mój komp > zaawansowane > uruchamianie i odzyskiwanie --> ustawienia > odznacz automatycznie uruchom ponownie > ok

I teraz spisz co to za BSOD. (może być nr błędu lub jakiś plik który wywołał ten błąd)

idz do tego samego serwisu i powiedz co sie dzieje, albo zasilacz albo plyta jest niesprawna

witam to jeszcze raz ja…odzanczylem tamto co mi kazales zaawansowane i to uruchomianie narazie jest oki a zasilacz mam nowiutki tygodniowy…plyta jest sprawna…a w biosie kolego co moge miec nie tak jak to sprawdzic… morze brak jakiegos sterownika czy cos…pozdrawiam michal

A jaki to jest dokładnie zasilacz? Napisz jeszcze dokładnie jaki masz konfig kompa.

resetuje sie sam…a jakie kofiguracje bo ja to amator jestem napisz gdzie mam wejsc pokolei to ci zaraz szybko odp…Michal

Może Masz bluescreeny, tylko za szybko znikają i o tym nie wiesz?

Aby BSOD pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii. Napisz na forum, jaki kod błędu został wygenerowany oraz jaką podano przyczynę.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie DMP

Sprawdź rozwiązanie (także w linkach): kody błędów.

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

Ściągnij everest Ultimate i potem komputer > PPM na podsumowanie > szybki raport > zwykły tekst

A co do zasilacza, bo tam nie będzie go to musisz zdjąć boczną ściankę obudowy komputera i na górze masz zasilacz i naklejkę typu: http://www.ocie.com/images_products/90_small.jpg i spisz co w Twoim pisze lub zrób zdjęcie.

EVEREST może kłamać! adam749, uruchom Informacje o systemie! Nie wiesz że SYSTEM wie lepiej! Sztuczne programy takie jak EVEREST mogą zawierać NIEPRAWDZIWE rzeczy! Użyj Informacje o systemie! Polecam!

Po 1 po co ja mam to robić?

Po 2 można i tam zobaczyć (start > uruchom > msinfo32.exe)

Po 3 najnowsza wersja Everesta pokazuje prawde i więcej informacji od msinfo. Jak Tobie źle pokazuje to chyba masz przed potopową wersje.

janczes83, Jednak Ja bym polecał raport z Everesta.

jak pokazuje WIĘCEJ informacji EVEREST od msinfo32.exe. to pobierz najlepszą wersję:

www.everest.pl

jeśli msinfo32:

www.microsoft.pl

:stuck_out_tongue:

To jest zintegrowane z systemem. Jak odpalić napisałem wyżej…

PPM to prawy przycisk myszy.