Mam problem z kompem

Witam wszystkich!!

Mam problemz kompem cały czs mi sie zawiesza albo restartuje.Skanowałem go wszystkim czym sie da i nic dalej to samo nie wiem co sie z nim dzieje.Prosze o pomoc. Z góry wielkie dzięki.

Próbowałeś przeinstalowywać system?? Jeśli tak,a problem dalej się powtarza, znaczy to,ze któryś z podzespołów masz uszkodzony.

Post nr 1:

Ostatnio pojawia mi sie błąd rundll.exe

Post nr 2:

Wiesz jak to mogę sprawdzić lub naprawić??

Post nr 3:

Już kilka razy ale znów to samo! !!


Nie pisz posta jednego po drugim

Asterisk

byc moze masz cos zle podpiete, albo doszlo do usszkodzenia :frowning: ale wydaje mi sie ze mozesz miec jakiegos wira, albo miales i zdazyl uszkodzic ci dysk nim go usunoles (a wlasciwie wina, bo dysku raczej nie) Reainstal wydaje mi sie jedynym wyjsciem :slight_smile:

nic nie robiłemi właśnie nie wiem z czego to sie tak dzieje

Nie jest az tak zle, ale wydaje mi sie ze powinienes rozebrac go na czesci pierwsze rozmagnesowac i zlozyc na nowo - ja ialem problem z obrazem (nie widzialem nic tylko smieci jakies) myslalem ze siadla karta graficzna ale okazalo sie ze tylko odskoczyla z gniazda :slight_smile: Sluzy mi dzielnie do dzis. Sproboj - moze podziala :slight_smile:

Zawsze jakiś sposób :smiley: :smiley:

Niedobrze. Czy napewno wszystkie podzespoły komputera są sprawne. :?

Sprawdz. :smiley: Posłuchaj rady Damiana. :smiley:

Możesz sprawdzić też płytę główną. Dokłądniej chodzi mi o kondensatory. Kiedyś miałem problem tego typu, że podczas instalacji XP resetował mi się. Millenium sięinstalował, lecz zawieszał mi się po jakimś czasie lub resetował. Okazało się, że jeden z kondensatorów wylał :?

Pozdro :silly: :new-alien:

:arrow: Damian

Może zanim cuś naskrobiesz przeczytasz poprzednie posty ??

OT :arrow: KOSZ

Drogi Fiesto! !!

Nie zauważyłeś,że jego post był zmieniany ?? Przykro mi :frowning:

Może podkręcałeś jakiś podzespół i teraz grzeje się.

moze zasilane daje w łeb :twisted:

napisz jakie masz temperaturki oraz stan napięć :wink:

ja mam podobny problem mam włączoną przeglądarke MYIE2, komunikator, Winampa wychodze z pokoju na kilka mnut wracam a tam zwiecha ale dzwięk działa niekiedy. Gram sobie w grę i zwieszka ale dzwięk chodzi! !!

Może wentyla wymień. :?

Może wpierw wyczyśc jesli tego nierobiłeś ani razu, a komp ma juz troche miechów na karku :wink:

to było do mnie MARIO czy do Drucika? :slight_smile:

W sensie wentyla w zasilaczu?

Dokładnie w takim sensie. :smiley: