Mam problem z laptopem dell INSPIRON 6400

(Lukas Czersk) #1

Witajcie!! Mam na imię Łukasz, jakiś czas temu babcia przywiozła mi z Ameryki laptopa dell INSPIRON 6400. Niestety oprogramowanie było w wersji angielskiej. Przeczytałem że jest kompatybilny z Vista więc kupiłem Vistę 32-bitową Home Premium. Ściągnąłęm już wszystkie sterowniki i niby wszystko działa ale mam kilka problemów:

1. kiedyś jak w laptopie naciskało się przycisk zgłaśniania, ściszania to pokazywała sie skala pokazująca głośność a teraz nie. Chciałbym znów mieć ten efekt i widzieć jaki jest poziom głosu. Jak to zrobić?? :slight_smile:

2. Co to jest czytnik kart 5 in 1 i do czego mogę go użyć?? Jakie karty mogę do niego wkładać?? Czy dzięki nim mogę powiększyć pamięć laptopa ram lub pamięć dysków??

3. koło diody blootutha nigdy się nie świeci. może to dlatego że blootuth nie jest włączony. Ale jak go używać i włączać.

4. Jak połączyć laptopa z telewizorem?? (tej troszkę starszej generacji:)) Jakich kabli użyć i co z czym połączyć??

(892ugbwl8ik9zlxm97wz) #2

prawdopodobnie sterowniki nie są kompatybilne z vistą

(Lukas Czersk) #3

Zainstalowałem już wszystkie sterowniki do dell'a z ic strony i pasek głośności nadal się nie pojawia. Aha została jeszcze sprawa bootutha. Jak go włączyć i używać??

(Dybowski Filip) #4

Słuchaj może zobacz w menagerze urządzeń tam dodaj urządzenie.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(Lukas Czersk) #5

Ale system już wykrył ju wszystkie urządzenia. nie ma rzadnych znaków zapytania. Naprawdę nikt nie wie jak zrobić aby pokazywął się pasek glośnośći?? A co a propos blootutha??