Mam problem z modemem Samsung fast 800-840

(Mataliev13) #1

Mam taki modem jak wyżej.Problem jest taki:gdy przegładam strony to w pewnym czasie dysk zaczyna głośniej pracować i pasek zadań i okna windowsa przeobrażają się do stylu jaki jest w win98.Lecz po chwili wszystko wraca do normy i niby jest ok. ale chce przeglądać strony a tu bum.Wszystkie diody świecą niby jest polączenie ale nie migaja ikonki komputerów w dolnym prawym rogu i niemoge przegladać stron bo wyświetla mi komunikat o braku połączenia sieciowego[a wszystko niby wskazuje ze jest].Nie mam aplikacji neo tylko łącze sie przez połączenie telefoniczne czy coś takiego....:)Jak chce odłączyc modem to sie wyłaczy ale po ponownym włączeniu od razu świecą diody (powinno najpierw migac i potem..)i jest tak samo.Połączenia nie mozna ponownie nawiązać poznieważ nie mozna go rozłączyć?????Mam firefoxa.Nigdy niemialem takiego problemu.Tylko restart pomaga.Wszystkie funkcje dzialaja oprócz neta.Nieraz jeszcze się zdarza że znika pulpit (explorer)lecz po chwili się włącza.W IE tez sie to zdarza.Niewiem co mam robić,prosze o pomoc.... :frowning: Mam podejrzenia co do sterownika modemu lecz nie jestem pewny.Co myslicie o moim problemie?Wygłada to jakby sterownik się zaciął ale ponowne podłaczenie nie pomaga.Jeszcze napisze spis wydarzeń:

1.Głosna praca hdd i stary styl okien windows i paska zadan

2.Ewentualne wyłaczenie explorera (pulpitu)

3.Wszystko wraca do normy.

4.Brak polączenia sieciowego lecz wszystko wskazuje ze jest.

5.Restart kompa i juz wszystko dobrze.

Z góry thx....

(Asterisk) #2

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

(Mataliev13) #3

Czy mogę liczyć na pomoc??Może mial ktos taki problem???Help! !!