Mam problem z mp4

(Bokser303) #1

mam problem z mp4 podłączyłem do usb zrzuciłem muzę i teraz niemoge słuchać muzy pisze mi disc error tak wszędzie tylko oprucz gier ustawie nawet w dyktafonie poradcie mi czy to czsem niue wirus

:?:

(matfeusz) #2

zobacz czy nie masz na płytce (która powinna być razem z odtwarzaczem) czy nie masz programu przez który musisz wrzucać pliki na odtwarzacz…

(Przebar) #3

jak nie pomoże, to sformatuj odtwarzacz i zgraj muzę jeszcze raz.

(Toyo05 Tojza) #4

Jeżeli będziesz formatował zwróć uwagę jaki ma być system plików FAT czy FAT32. Podejrzewam, że FAT.

(Przebar) #5

Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie ma znaczenia w jakim systemie plików się sformatuje pamięć przenośną.

(Toyo05 Tojza) #6

Nie wiem może to był jednostkowy przypadek, ale właśnie kilka dni temu kolega poprosił mnie aby wgrać mu kilka piosenek. Powód, wrzucał piosenki których w ogóle nie było widać. Wystarczyło, że zamieniłem z FAT32 na FAT i po problemie ale mówię może to był przypadek. Disc error, gry niby chodzą kolega nie napisał czy ma pamięć zewnętrzną ( karta )?

(Przebar) #7

Odtwarzacz sam w sobie jest pamięcią zewnętrzną poniekąd. Przecież magazyn danych w nim zawarty oparty jest na technologii flash.

(Monczkin) #8

Proszę nazwać temat konkretnie i poprawić błędy. na forum używamy polskiej pisowni. Przeczytaj regulamin forum.