Mam problem z mp4

mam problem z mp4 podłączyłem do usb zrzuciłem muzę i teraz niemoge słuchać muzy pisze mi disc error tak wszędzie tylko oprucz gier ustawie nawet w dyktafonie poradcie mi czy to czsem niue wirus

:?:

zobacz czy nie masz na płytce (która powinna być razem z odtwarzaczem) czy nie masz programu przez który musisz wrzucać pliki na odtwarzacz…

jak nie pomoże, to sformatuj odtwarzacz i zgraj muzę jeszcze raz.

Jeżeli będziesz formatował zwróć uwagę jaki ma być system plików FAT czy FAT32. Podejrzewam, że FAT.

Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie ma znaczenia w jakim systemie plików się sformatuje pamięć przenośną.

Nie wiem może to był jednostkowy przypadek, ale właśnie kilka dni temu kolega poprosił mnie aby wgrać mu kilka piosenek. Powód, wrzucał piosenki których w ogóle nie było widać. Wystarczyło, że zamieniłem z FAT32 na FAT i po problemie ale mówię może to był przypadek. Disc error, gry niby chodzą kolega nie napisał czy ma pamięć zewnętrzną ( karta )?

Odtwarzacz sam w sobie jest pamięcią zewnętrzną poniekąd. Przecież magazyn danych w nim zawarty oparty jest na technologii flash.

Proszę nazwać temat konkretnie i poprawić błędy. na forum używamy polskiej pisowni. Przeczytaj regulamin forum.