Mam problem z nieznaną aplikacką

ten problem pojawia sie zazwyczaj gdy oglądam jakis film albo gdy skanuje komputer antywirem najpierw szybko zaczyna rosnąc temperatura procesora następnie pojawiaja taki komunikat :arrow:

7bb9effd0910dbd4.jpg

a5f202c2f26b5604.jpg

po zamknięciu tej aplikacji temperatura zaczyna spadac

niestety czasami temperatura przeszkadza mi w skanowaniu komputera bo zanim pojawi sie ta informacja o zamknięciu

komputer wylogowuje sie bo temperatura rosnie zbyt szybko bardzo prosze o pomoc ![-o<

ps nie mam proplemow z temperatura kiedy zwyczajnie chodze po internecie przez wiele godz

Podaj logi z Hijackthis

Pokaż log z Combofix

To jest aplikacja od Nero. Może spróbuj ją wyłączyć, tu masz jak to zrobić :arrow: viewtopic.php?t=133310

to moze byc faktycznie jak piszesz problem z nero bo mies temu kupiłem nagrywarke razem z nero 7 i problemy zaczeły sie gdzies w podobnym czasie dzieki za podpowidz sprubuje to wyłaczyc

Nie ma za co :slight_smile:

Miałem podobne problemy. I dlatego odinstalowałem tego “kombajna” Nero. Obciążał system, mulił żle płyty nagrywał itd. Teraz mam Ashampoo 2008 i śmiga.

marjo1 ,

Proszę poprawić pisownię w temacie i w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.