Mam problem z otwarcim pliku DOC

Witam serdecznie

Mam problem z otworzeniem zwykłego pliku doc w wordzie, nie mam najmniejszego pojęcia o co chodzi…

Zapewne jest to jakaś “głupota” i ktoś zaznajomiony nie będzie miał problemów z rozwiązaniem takiego problemu lecz ja jako laik zupełnie sobie nie radze… przejde do sedna sprawy.

Po kliknięciu w dokument, word zaczyna sie odpalać i po chwili wyskakuje komunikat:

beztytu322uqe0.png

…oczywiście klikam “TAK” i po chwili wyskakuje plansza:

beztytu322u2ph6.png

…i na samym końcu plik się włącza tylko że zamiast pożądanego tekstu wyskakują jakieś bliżej nie określone znaczki (kółeczka).

PS: Mam zainstalowany pakiet office 2003, być może to istotna wiadomość dla kogoś kto zna rozwiązanie tego problemu.

Bardzo bym prosił o POMOC

A gdy klikasz tak to masz włożoną płytkę instalacyjną MS Office CD-ROM?

Cholera, faktycznie coś było nie tak z CD- ROM-em… nie brałem pod uwagę takiej usterki !!

Ale mimo wszystko dalej nic się nie otwiera tak jak powinno, niby coś tam doinstalował ale finał ciągle ten sam !!

Z ta tylko różnicą że teraz niczego nie chce konwertować, instalować, od razu włącza dokument który wygląda mniej więcej tak jak na załączonym obrazku:

beztytu322u3cf0.png

Czy jest ktoś, kto jest w stanie to wyjaśnić, co się dzieje, a przede wszystkim coś zaradzić ??

Złączono Posta : 25.06.2007 (Pon) 0:27

Naprawdę nikt nie jest w stanie mi pomóc, czegoś doradzić ?? :frowning: