Mam problem z plikiem ctfmon.exe

Witam.Jakiś czas temu zmieniłem antywirusa.Od tej pory przy każdym uruchamianiu komputera pojawia się komunikat:

c/windows/system32/ctfmon.exe- Ten program usiłuje zmodyfikowac zapis w rejestrze.Ten program automatycznie uruchomi się przy starcie windows.Niżej pojawia się zapytanie czy zgadzam się na to.Tu mam właśnie problem,nie wiem czy powinienem się na to zgodzic.Jeśli może mi ktoś pomóc,to bardzo proszę.Mój antywirus to: bitdefender antywirus plus v10.Jak możecie to napiszcie króciutko co to za plik.Dzięki za pomoc.Pozdrawiam.

Plik Ctfmon.exe uaktywnia procesor wprowadzania tekstu (TIP) i Pasek języka pakietu Microsoft Office.

Plik Ctfmon.exe monitoruje aktywne okna i zapewnia obsługę usługi wprowadzania tekstu dla rozpoznawania mowy, rozpoznawania pisma ręcznego, klawiatury, translacji i innych technologii alternatywnego wprowadzania informacji.

Usunięcie pliku Ctfmon.exe może być przyczyną problemów z programami pakietu Office XP, więc nie jest zalecane.

Usówanie: http://support.microsoft.com/kb/282599/pl#kb2

Alboo otwierasz msconfig>>zakładka uruchamianie>> znajdź i odznacz plik.

Start >>> Panel Sterowania >>> Opcje regionalne >>> zakładka Języki >>> Szczegóły >>> zakładka Zaawansowane i zaznacz Wyłącz zaawansowane usługi tekstowe

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.