Mam problem z pobieranien plików

Po reinstalacji systemu xp zainstalowałem w sierpniu ie8. Przykro mi było, bo zawieszała się przeglądarka, a nawet niespodziewanie wyłączała się. Dwa miesiące męczyłem się i dałem radę. Z komputera poszła java. Całkowicie. Dotąd ie8 błyskawicznie śmiga, aż dziwię się. Parę pluginów wystarczyło.

Problemem jest pobieranie programów, zwłasza z DP. Klikam na pobierz, czekam parę sekund, wyświetla mi się pasek u góry, czy mam pobrać, klikam i znika mi DP na chwilkę, wyświetla się komunikat, że strona została przywrócona, po dalszych siedmiu sekundach wyświetla sie kreator pobierania i normalnie mogę pobierać. Obrazy pobierają się błyskawicznie. Z dodatków mam tylko:

Shockwave Flash Obiect

Shickwave Activex Control

XML DOM Document

Poszukaj

Send With Gmail

Ktoś wie o co chodzi?

Wiesz, z ie to jest tak, że najlepszym wyjściem jest po prostu zmiana przeglądarki :smiley:

Ale jeśli się jednak zdecydujesz na zostanie przy ie, to na początku polecałbym wywalić wszywtkie dodatki z przeglądarki.

Popieram dodatkowo przeczyścić go ccleanerem i wyczyścić przede wszystkim historię przeglądania stron, ciasteczka itp

Wyłączyłem dodatki i wciąż to samo, a chodzi mi o update w ie

Tej części zdania nie rozumiem.Update IE wykonuje się łącznie z całym Windowsem.

Poza tym można spróbować zainstalować IE8 od nowa.Czasami to pomaga.

Po prostu na początek zainstaluj inną przeglądarkę, a potem odinstaluj IE. Potem pobierz go ze strony Microsoftu. Ale radzę ci, nie używaj ie8 jeżeli naprawdę nie musisz…

Nareszcie pobieram normalnie pliki z DP.

w obszarze Automatyczne monitowanie dla pobrań plików kliknąłem przycisk Włącz.

Dzięki - nie lubię zmian!

Pliki pobieraj za pomocą akceleratorów pobierania plików a nie przeglądarki.

Co polecasz? Żeby było domyślne.

libros , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Choć temat, akurat dzisiaj przestał być aktualny, to po ustawieniach będę czekał, czy tak zostanie. Pomoc jest zawsze potrzebna. Przeczytałem i najwyżej zapytam się, jak w przyszłości nazwać temat.

Z bezpłatnych akceleratorów do pobierania plików polecam Download Accelerator Plus 9

http://www.dobreprogramy.pl/Download-Ac … 13299.html

Z płatnych polecam Internet Download Manager 6 PL

http://www.dobreprogramy.pl/Internet-Do … 16192.html

Przestań używać IE, bo tak niedopracowanej i najbardziej narażonej na ataki przeglądarki nie widziałem.