Mam problem z podłaczeniem galaxy geforce 7900gs

A nie możesz pożyczyć od kogoś zasilacza ?

Ty chyba nie rozumiesz. Żeby karta działała to potrzebuje porządnego zasilacza. Chyba, że chcesz żeby poszła z dymem. Albo ją sprzedaj i kup zasilacz, bedziesz mało stratny. Albo spal karte z innymi częsciami. Twój wybór.

OK KUPIE PORZADNY ZASILACZ I WTEDY KARTA BEDZIE DZIALAC ?KUPIE TEN SEASONIC ZA 136ZL Z ALLEGRO TYLKO MODLE SIE ZE TERAZ JEST WSZYSTKO OK…?

Będzie działać o ile nic Ci się wcześniej nie spaliło…

IMO komedia :mrgreen:

IMO nieźle podsumowane :mrgreen:

Pozostawie to bez komentarza… :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

No to przedobrzyłeś trochę z tą kartą :wink: mogleś zebrać dokładne informacje o zasilaczu (które są na nim albo na pudełku zależy, no name niema niczego z tych rzeczy) napisać na Forum i miałbyś odpowiedź czy uciągnie czy nie :smiley: .Na Chieftecu 450W karta już by chodziła… :roll: :mrgreen:

ale ajefajne forum naprawde wszyscy sa wykwalifikowani na maxa w innym forum 10 osob muwi mi ze to nie przez zasilacz mi karta nie dziala mam slaby zasilacz to fakt ale nie musze go od razu zmieniac :slight_smile:

Złączono Posta : 19.02.2007 (Pon) 17:50

no iii jeszcze jedno dzis dzwonilem do serwisu w ktorym skladali mi komputer i to nie przez zasilacz tylko przez ustawienia biosu

moze juz sie cos spalilo :x

no? i co fachowcy do was wszystkich to sie tyczy karta mi chodzi az miło potraficie tylko od ludzi hajs wyciagać i wasze 99.9% to był paproch musicie sie jeszcze dużo nauczyć (FACHOWCY! !!