Mam problem z połączeniem sie z serwerem aqq

mam problem z połączeniem sie z serwerem aqq choc kontakty dodalem z pliku to niemoge dodac z serwera, zmienic awatara, wejsc w chat bo pisze ze niejestem podlaczony. komunikowac sie moge normalnie o co chodzi??? pomocy aqq jest spoko tylko ten problem mnie wkurza:P

Jaka wersja AQQ (dokładny numer wersji na górze okna głównego)? Czy zmieniałeś hasło w ustawieniach konta Jabbera?

2.0.3.12 pomocy! !!

co bym nie zrobil napisane jest polacz sie z serwerem ? szukalem na stronie oficjalnej aqq w faq i nic nieznalazlem

Żeby połączyć się z serwerem zmieniasz statusy ikon sieciowych na inne niż Rozłączony:

temp_hint.jpg

Na obrazku powyżej widać kolejno ikony sieci: Jabber, GG, AQQ, Tlen. Pewnie nie będziesz miał ich wszystkich, ale ustaw te co masz na Połączony. Szczególnie ważna jest ta pierwsza ikona. Jeśli nie AQQ 2.x nie będzie się chciało połączyć napisz co się dzieje, czy może masz jakiś komunikat z błędem? Pokaż zrzut ekranu.

gadu gadu mi dziala w tym aqq i moge gadac ale niemoge uruchomic np chata czy zmiany avatara u siebie itp

showFullSize.php?id=3a80b9425527a261

Pokaż samo okno główne z listą kontaktów.

1153589c5f833fff.jpg

No i właśnie, chodzi mi o te dwie szare ikonki żarówki na dole, obok słoneczka GG. Zmień w nich status na Połączony.

ok doszedłem w końcu do tego jestem HAKER:) aha a na którym serwie najlepiej mieć konto bo mam na jabber.org i na przykład awatara wstawić na nim nie mogę

A serwer aqq.eu Ci nie wystarczy?