MAM PROBLEM Z PRZYWRÓCENIEM SYSTEMU na VISTE

mam laptopa HPdv6335 vista ang i nie mogę zrobić przywrócenia sytemu bo nie mam płytki która powinna być w osobnej partycji na dysku ale wogóle takiej partycji nie mam i nie mogę jej wypalić czy mogę zrobić przywrócenie na płytce wypalonej z innego komputera ten sam model czy jest blokada ze przysługuje do jednego komputera pomocy mam poważny problem tak mi się wydaje

ta partycja zwie się recovery i jest ukryta, wgraj jakiś program do obsługidysków i powinna się “ukazać.”

Do laptopa powinieneś dostać program do recovery.

chwile, tobie chodzi o przywrócenie czy naprawe systemu?

nie płytki tylko systemu jak już :stuck_out_tongue:

chodzi mi o przywrócenie systemu a żadnej płytki nie dostałem napisane jest że wszystko jest na twardzielu wystarczy przywrócić z dysku albo z płytki której nie mogę wypalić ale wypaliłem na innym laptopie taki sam jak mój i tam bez problemu a mogę użyć płytki nie wypalonej z mojego sytsemu

Ja to nie wiem jak w sklepie nie mogą dać płytki recowery system. Przeciesz to tylko i wyłącznie za jej pomocą możesz windowsa od nowa postawić. Bo ja jak kupiłem laptop to nie z półki ale cały w kartonie zaplombowany - aż się bałem ze tam cegły znajdę (i płytka recowery jest i ukryta partycja też).

A ciekawe bo tej partycji to i vista nie widzi i xp tez nie widzi.

Złączono Posta : 13.07.2007 (Pią) 3:50

A nawet jak nie dostałeś płytki recowery to trzebabyło sobie zrobić backp dysku (partycja c) - jest fajna prezentacja na tej stronce - krok po kroku co i jak zrobić. I teraz byś nie miał problemu.