Mam problem z Router TP-LINK TL-WR543G.Pomocy!

Witam jestem nowy na tym forum i prosze o pomoc.

Mam Router TP-LINK TL-WR543G ,neostrade .Wszystko dziala jak nalezy .Mam tylko jeden problem ,niemoge zalogować się do konsoli routera (http://192.168.1.1).Wyskakuje mi (Nie uzyskano połączenia z serwerem). Niewiem czy to ma jekies znaczenie ,mam zewnetrzne ip.Wszystko jest popawnie podłączone. :x

Pewnie to kwestia ustawień routera inne hasło czy może zabezpieczenie by user nic tam nie zmienił. Proponuję reset oraz jego ponowne ustawienie.

Czasami zdarza się że te router najzwyczajniej w świecie “zeświruje” i będzie działał - a na niego się zalogujesz. Miałem już dwa przypadki akurat z TPLINKami gdzie nie można było się na nie zalogować pomimo poprawnego loginu i hasła. Jedyny sposób to przycisk reset i ponowne skonfigurowanie

moze źle podłaczyłeś kable LAN nie w te wejście/ jak masz wifi z antenki to w 1 lan , a jak masz neta z kabla to w WAN

Dzieki za podpowiedzi ,będe próbował przeinstalować router.

Damianos1996 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.