Mam problem z uruchomieniem aplikacji pomocy !

(bertramquist1010) #1

To już drugi dzień kiedy nie mogę uruchomić takich żeczy jak Opera, Steam, Origin, Avast a nawet po kliknięciu PPM personalizuj oraz rozdzielczość ekranu. Wyskakuje wtedy błąd : “Nie można uruchomić aplikacji ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna. Więcej szczegółów można znaleść w dzienniku zdarzeń aplikacji lub przy użyciu narzędzia wiersza polecenia sxtrace.exe.” Próbowałem już wiele żeczy i nic błagam o pomoc. Jak coś jest to laptop ASUS windows 8.

(pocolog) #2

System w pełni zaktualizowany?

(Veers) #3

To tak choćby skrótowo napisz jakich RZeczy już próbowałeś (sfc ? reinstalacja framework? … )

(bertramquist1010) #4

No właśnie nie da sie. Gdy aktualizuje to pod koniec pisze że aktualizacja sie nie powiodła i trwa wycofywanie zmian.

(bertramquist1010) #5

Próbowałem grzebać w dzienniku zadań ale bez skutku. Próbowałem jczytac podobne sytuacje na necie ale żadna nie była taka jak moja, włączyłem domuślnego antywirusa bo inny nie działa i wykrył mi wczoraj Trojana ale już go usunął. Ponowne uruchomienie komputera nic nie daje a teraz pojawiła sie doatępna aktualizacja której też nie mogę wykonać.