Mam problem z ustawieniami mikrofonu

(Sand99) #1

cześć mam kłopot odnośnie mikrofonu:

jesli mozecie pomoc to mam do was sprawe.A konkretnie chodzi o ustawienia mikrofonu

moje ustawienia mikrofonu nie sa zbyt za dobre iz zmieniałem mikrofony na 3 różne i nic nie działało

gdy włączam Audiacity to pasek fali dzwieku jest po prostu gruby na całą skale ,probowalem jakos to naprawic poprzez rozne filmiki you tube

ale nic nie zadzialalo

trzy mikrofony - 0 efektu na normalną rozmowe np skype , albo nagranie siebie

chyba ze sto poradnikow jak naprawic mikrofon -0efektu

no ja nie wiem co mam zrobic pomozcie mi prosze !

gdy rozmawiam na skype do druga osoba mnie slyszy nawet jak nic nie mowie i sie odsune od mikrofonu jakbym byl w

jakiejs chucie ;p nic nie slychac

pomocy!

z gory dzieki

ps. mam windowsa xp i karte dzwiekowa realtek HD Audio.

podaje bo czesto widze takie pytania odnośnie pytan od innych formowiczow

(XMan) #2

Temat :

cichy-mikrofon-t401860.html

(Sand99) #3

no dzieki ci pomogles w pewnym stopniu tyle ze mikro odbiera glos idealnie ale tylko z winampa i to co puszczam na kompie a glosu nie -.-

(XMan) #4

Zainstalowałeś sterowniki do swojej płyty głównej Chipset?

Jakie masz kodeki ?

Masz Windows XP Service Pack 3

:?:

(Sand99) #5

nie nie nie komputer mam kilka miesiecy a dopiero od 2 tygodni cos sie zryło i mam problem z tym mikrofonem ... a bardziej z ustawieniami... a nic nie robilem. Wiec troche dziwnie :wink:

-- Dodane 19.04.2011 (Wt) 22:07 --

nie nie nie komputer mam kilka miesiecy a dopiero od 2 tygodni cos sie zryło i mam problem z tym mikrofonem ... a bardziej z ustawieniami... a nic nie robilem. Wiec troche dziwnie :wink:

-- Dodane 19.04.2011 (Wt) 22:08 --

-- Dodane 19.04.2011 (Wt) 22:52 --

nie wiem czemu sie spam zrobil sorry z gory :slight_smile: