Mam problem z vistą

Kupiłem laptop ACER 5610Z.Po kilku miesiącch zacinał się windos,po czym sformatowałem go,lecz teraz po formacie nie wszystkie działają klawisze chociaż wcześniej działały przed formatem.Tzn.klawisze od poziomu głośności i od włańczania poczty,oraz przycisk od przewijania strony.Nie wiem co się stało i jak to naprawić.Z góry dziękuje za odpowiedz.

Możliwe, że musisz wgrać oprogramowanie, które powinno być dołączone z laptopem, ponieważ większości, win jest dopasowany do kompa, więc to dziwne, poszukaj w panelu sterowania, może tam jest coś o klawiszach.

No to jesteś we właściwym miejscu. Proszę nazwać temat konkretnie.

Tylko to jest dziwne,ponieważ tylko dostałem w raz laptopem viste home premium i to wszystko co zaliczało się do sterowników i programów.Nie wiem co zrobić,po formacie te dodatkowe klawisze wciąż nie działają,a ja w panelu sterowania nie moge znależć rozwiązania.Zgóry dziękuje za pomoc :frowning:

Ściągnij sterowniki lub program sterujący tymi klawidzami ze strony acre’a… :wink:

P.S. ja mam w toshiba’ie 6 blawiszy nadprogramowych… i wici mi to, że niedziałaja bo sa mi kompletnie zbedne ;]

W acerach odpowiedzialny jest za to programik “Lunch Manager” możesz go ściągnąć ze stronki producenta